Komentāri

Vēl nesen Pensionāru Federācija draudēja piketēt jaunievēlētā prezidenta Raimonda Vējoņa inaugurācijas laikā, taču Rīgas aktīvo senioru alianse uzskata, ka Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) frakcijas deputāta Andra Siliņa vadītā Pensionāru federācija esot pārlieku politizējusies.

Latvijā ir simtiem pensionāru organizāciju, kuras aizstāv senioru intereses. Visskaļākā un lielākā ir Pensionāru federācija, kuru vada ZZS Saeimas frakcijas biedrs Andris Siliņš.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tomēr izrādās, ka federācija, kas nesen kopā ar partiju Saskaņa draudēja piketēt pie Saeimas un prasīt Laimdotas Straujumas demisiju, ir pamatīgi sadusmojusi citas senioru organizācijas par pārlieko politizēšanos un runāšanu visu pensionāru vārdā.

Rīgas aktīvo senioru alianse jeb RASA kopā ar sadarbības organizācijām pārstāv nedaudz mazāk par 100 tūkstošiem pensionāru, kuri kategoriski nepiekrīt  sadarbības līgumu slēgšanai ar partijām, kā to dara Siliņa vadītā federācija.

Rasas pārstāvji ar lepnumu rāda labas gribas manifestu jeb gleznu, kuru parakstījuši politiķi, kas piekrīt alianses mērķiem. Galvenais no tiem ir  attīstīt sociālo dialogu, kurā esot iespējams atrast labāko risinājumu mūžīgajai problēmai ar naudas trūkumu budžetā.

Alianses pārstāvji uzskata, ka pēc Eiropas Komisijas (EK) ieteikuma Latvijā ir jāveido sociālo kompetenču centri, kuros būtu pārstāvētas visu sociālo grupu organizācijas, ne tikai darba devēji un arodbiedrības kā pašlaik.

 

Vairāk skaties pievienotajā video!

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl