Streļčenoks pauž bažas par tiesu objektivitāti

Komentāri
Streļčenoks pauž bažas par tiesu objektivitāti
FOTO: LETA

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojā (KNAB) turpinās cīniņš starp biroja vadītāju Jaroslavu Streļčenoku un viņa kādreizējo vietniecei Jutu Strīķi. Priekšnieka piemērotos disciplinārsodus Strīķe pārsūdz, un līdz šim tiesā guvusi uzvaras. Streļčenoks gan negrasās padoties, un pauž bažas par tiesu objektivitāti.

Lai gan Strīķe vairs nav Streļčenoka vietniece, bet pilda krietni pieticīgāka amata uzdevumus, traģikomiskā cīņa biroja iekšienē nav mitējusies. Streļčenoks bija izdevis īpašu rezolūciju, ar kuru savai oponentei piemēroja pārvietošanās ierobežojumus, taču uzskatot, ka Strīķe šo rezolūciju pārkāpusi, izteica rājienu. Rīgas Centra rajona tiesa šonedēļ lēma, kā rājiens izteikts nepamatoti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Strīķe no komentāriem atturējās, taču KNAB priekšnieks neslēpj, ka viņu izbrīna tiesas lēmumi, kas nu jau vairākkārt ir bijuši biroja vadībai nelabvēlīgi.

Bijušais tieslietu ministrs Gaidis Bērziņš liek noprast, ka nebeidzamos tiesvedību procesus varētu izbeigt radikālas pārmaiņas KNAB personālsastāvā.

Bijušais KNAB priekšnieks Aleksejs Loskutovs gan uzsver, ka šādas tiesvedības ir svarīgas patiesības noskaidrošanā.

Kādreizējais Iekšlietu ministrs Jānis Ādamsons KNAB notiekošo vērtē ironiski, uzsverot, ka amatpersonu strīdus varētu izbeigt vien ar dzelžainas disciplīnas ieviešanu.

KNAB amatpersonu savstarpējās tiesāšanās rezultātā tiek tērēti iespaidīgi nodokļu maksātāju līdzekļi  – 5000 eiro KNAB Strīķei būs jāmaksā par piespiedu dīkstāvi –  laika posmu, kopš Streļčenoks viņu atlaida, līdz atjaunošanai darbā.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl