Straujuma: Merkelei nebija paredzēts prasīt NATO bāzi vai finansējumu

Komentāri

Latvijas valdība Vācijas kancleres Angelas Merkeles vizītes laikā nebija iecerējusi viešņai prasīt nedz NATO bāzes izvietošanu Latvijā, nedz finansējumu Krievijas embargo seku mazināšanā, atbildot uz izteikto kritiku par valdības darbu Vācijas kancleres vizītes laikā, pauda Ministru prezidente Laimdota Straujuma.

Neilgi pēc A. Merkeles vizītes Latvijā tika izteikts viedoklis, ka Vācijas kancleres vizīte Rīgā kopumā aizritējusi veiksmīgi, taču mazāk apmierināti varētu būt saimnieciskās darbības veicēji. Viņi no vizītes, iespējams, gaidīja vairāk risinājumu un priekšlikumu Krievijas embargo radīto sarežģījumu risināšanai.

Tas, lai Latvijā tiktu izvietotas NATO bāzes, nav nedz Saeimas, nedz valdības nostāja, norādīja premjerministre. Tiesa gan, valdībā tika diskutēts par to, ka Latvijā būtu nepieciešama ilgstoša militāra klātbūtne, taču diskusija par NATO bāzu izvietošanu nav notikusi.

Foto: LETA

Foto: LETA

Ministru prezidente Laimdota Straujuma:

Merkeles kundze atbildēja, ka palīdzēs izveidot infrastruktūru – ceļus, lidmašīnu nosēšanās laukumus, kazarmas. [..] Liels skaits Vācijas karavīru piedalīsies mācībās Baltijas valstīs.

Pirmdien, 18.augustā, Latvijā viesojās Vācijas Federatīvās Republikas kanclere Angela Merkele. Vizītes ietvaros notika diskusija par Latvijas un Vācijas ekonomisko sadarbību, kā arī sadarbību aizsardzības jomā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl