Straujuma: Situācija saistībā ar prokrieviskajām aktivitātēm Latvijā ir skaidra

Komentāri

Latvijas Ministru prezidentei Laimdotai Straujumai un atbildīgajām institūcijām ir skaidra situācija saistībā ar prokrieviskajām aktivitātēm Latvijā – situācija esot apzināta gan Rīgā, gan attālākos, piemēram, pierobežas, rajonos, premjerministre atzina LNT raidījumā ”900 sekundes”.

Drošības policijai ir saraksts, kurās vietās Latvijā varētu tikt veiktas ziedojumu vākšanas separātistiem, un drošības policija strādā visā Latvijā, uzsvēra premjerministre.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Latvijas Drošības policijas pārstāvji plāno doties uz Ukrainu, lai tur varētu izmeklēt Latvijas valstspiedrīgo dalību karā Austrumukrainā, iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis pauda LNT raidījumā ”900 sekundes”. Pašlaik policijai ir ziņas par trīs Latvijas iedzīvotājiem, kuri Austrumukrainā karo ”par krievu pasauli”. Šis Latvijai ir nopietns izaicinājums, jo iepriekš valsts nebija saskārusies ar šādām problēmām, pauda R. Kozlovskis.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl