Komentāri

”Mēs izveidojām budžetu pagājušajā gadā, gan izveidosim budžetu 2016. gadam. Tur nav nekādu problēmu. Ir dažādu veidu konsolidācija, piemēram, savu vēlmju apcirpšana, jo mums ir milzīgas vēlmes uz nākamo gadu. Tas ne vienmēr nozīmē un arī šoreiz nenozīmē, ka mēs apcirpsim budžetu,” tā šorīt LNT rīta raidījumā 900 Sekundes atzina Ministru prezidente Laimdota Straujuma.

Uz jautājumu par to, kā budžeta konsolidācija ietekmēs Latvijas iedzīvotāju naudas makus, Straujuma atbildēja, ka algas un pensijas netiks samazinātas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Straujuma arī norādīja, ka noliedz jebkādas bažas par šā gada budžetu, jo tas pildās pēc iecerētā plāna.

Jau ziņots, ka nākamajā gadā Latvijas iedzīvotājus atkal sagaida jostu savilkšanas jeb konsolidācijas budžets, pagājušajā nedēļā paustās Fiskālās disciplīnas padomes bažas apstiprināja arī Finanšu ministrija. Lai arī, visticamāk, nepopulāri lēmumi, kā panākt 114 miljonu eiro konsolidāciju, valdībai būs jāpieņem jau rudenī, pagaidām politiķi par šo jautājumu runā izvairīgi.

Lai arī jostas nebūšot jāsavelk tik cieši kā savulaik, tomēr konsolidācija būs jāveic par teju 114 miljoniem eiro.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl