Komentāri
Straujuma: Dombrovskim nav lielas izredzes ieņemt Eiropadomes prezidenta amatu
FOTO: LETA

Eiropas Parlamenta (EP) deputātam Valdim Dombrovskim (V) nav lielas izredzes ieņemt Eiropadomes prezidenta amatu, to žurnālistiem pirms gaidāmās Eiropadomes sēdes Briselē pavēstīja premjerministre Laimdota Straujuma (V).

Straujuma norādīja, ka šobrīd amatiem ir divi galvenie kandidāti, un tā informācija, kas ir premjerministres rīcībā, norāda, ka Dombrovskis amatu neieņems.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Es vēl tos negribu nosaukt, jo arī [pašreizējais Eiropadomes prezidents Hermans van] Rompejs tos nenosauca. Pārsteigumi nav gaidāmi,” sacīja Straujuma.

Savukārt vaicāta par jaunu sankciju noteikšanu pret Krieviju, premjerministre norādīja, ka tas būs viens no diskusiju tematiem.

“Mums ir jādomā, kā Krievijas cilvēkiem pastāstīt par to, kas notiek Ukrainā, jo [Krievijas prezidenta Vladimira] Putina reitings ir labs. To var ietekmēt, ja Krievijas cilvēki neatbalstītu to, kas notiek.”

Paredzēts, ka ES dalībvalstu līderi šodien vienosies arī par kandidātiem uz augstākajiem ES amatiem.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl