Straujuma: ASV biznesa ienākšana ir svarīga Latvijas drošībai

Komentāri

ASV bizness Latvijā – tas ir ļoti svarīgi Latvijas drošībai, komentējot bankas ”Citadele” akciju pārdošanu ASV investoriem, intervijā raidījumā ”900 sekundes” pauda Ministru prezidente Laimdota Straujuma.

Premjerministre norādīja, ka sīkāku informāciju par darījumu pašlaik viņa nevar izpaust, ņemot vērā, ka visi “investīciju darījumi ir zināmā mērā konfidenciāli”. Jaunie īpašnieki tiks paziņoti līdz vēlēšanām, taču pašlaik var atklāt to, ka bankas ”Citadele” jaunie īpašnieki ir ”augstākā līmeņa finanšu cilvēki pasaulē”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tāpat arī konkrēta darījuma summa pašlaik vēl nav noteikta, un par to informācija sabiedrībai tikšot sniegta vēlāk, pauda Ministru prezidente.

Jau ziņots, ka banka “Citadele” tiks pārdota ASV fondam ”Ripplewood Holdings”. Amerikāņu fonds pērk Latvijas valsts īpašumā esošās kapitāldaļas, kas ir 75% mīnus viena akcija.  Ne cena, par kādu banka tiek pārdota, ne citi darījuma nosacījumi šobrīd netiek atklāti. Kā žurnālistiem pēc sēdes skaidroja premjere Laimdota Straujuma, Eiropas Rekonstrukcijas un attīstības banka (ERAB) atbalsta jauno bankas ”Citadele” īpašnieku, taču saglabās savā īpašumā 25% bankas.

Šā gada 30. septembrī gaidāms Eiropas Komisijas lēmums par to, vai tiek atbalstīts plāns pārdot banku ASV fondam.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl