Komentāri
Straujiem soļiem tuvojas gāzes tirgus atvēršana! No šodienas tirgotāji var sākt reģistrēties regulatorā
FOTO: LETA

Patlaban dabasgāzi Latvijā tirgo monopolists ”Latvijas gāze”, bet regulators norādījis, ka interesi iesaistīties tirgū izrādījuši vairāki uzņēmumi. Juridiskajām personām dabasgāzes tirgotājs būs jāizvēlas līdz 15. jūnijam.

Ja jauns līgums netiks noslēgts, tad pēc 1. jūlija gāze būs jāpērk par augstāku cenu. Savukārt mājsaimniecībām līdz ar tirgus atvēršanu nebūs obligāti jāizvēlas jauns tirgotājs vai jāpērk gāze par tirgus cenu. Tām paredzēts pārejas periods līdz pat 2019. gadam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Mājsaimniecības arī veido lielāko ”Latvijas gāzes” klientu skaitu, taču to patēriņš sasniedz vien aptuveni desmito daļu.

Lielākie gāzes patērētāji ir enerģētikas uzņēmumi, kur nozīmīgākais ir ”Latvenergo”, kā arī rūpniecības uzņēmumi, kas kopā veido vairāk nekā 80% patēriņa.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl