13 komentāri
Stradiņa slimnīcas apmeklētājs iekrīt padziļinājumā zem kāpnēm
Foto: Jānis Zariņš

Paula Stradiņa Klīniskā universitātes slimnīca izplatījusi paziņojumu, kurā aicina cilvēkiem būt uzmanīgiem slimnīcas teritorijā un ievērot izliktos norobežojumus.

Trešdien, 11. oktobrī, slimnīcas teritorijā cietis viens cilvēks. Ielūstot vecu kāpņu pakāpienam, apmeklētājs iekritis padziļinājumā zem kāpnēm. Kāpnes atrodas blakus 15. korpusam, bet netiek izmantotas galvenajai apmeklētāju plūsmai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Cietušais nogādāts slimnīcas Neatliekamās medicīnas centrā palīdzības saņemšanai. Pie cietušā ieradās pati slimnīcas vadība klātienē un personīgi atvainojās. Pēcpusdienā pacients ir izrakstīts no Neatliekamās medicīnas centra.

Saimniecības dienests ir pilnībā norobežojis šo zonu gājēju kustībai. Slimnīca aicina gājējus būt uzmanīgiem un ievērot izlikto norobežojumu pie 15. korpusa.

TOP komentāri

 • Arnis Vilemsons
  +4 +4 0

  Arnis Vilemsons

  Lai slimnīca maksā kompensāciju "par sagādātām neērtībām!
 • Pravdorub
  +4 +4 0

  Pravdorub

  Vieglāk atvainoties, nekā laicīgi taisīt vajadzīgus remontus.
 • AT
  +4 +3 -1

  AT

  remonti sīkums ,valdēm nav konkurētspējīgas algas ,tās jādubulto .
  Normāla alga ir Gausam

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl