Stradiņa slimnīca sāks apdzīvot jaunās telpas jau šonedēļ! Skaties FOTO

Komentāri
Stradiņa slimnīca sāks apdzīvot jaunās telpas jau šonedēļ! Skaties FOTO
Foto: Jānis Zariņš

Šodien Paula Stradiņa Klīniskā universitātes slimnīcas jaunās telpas apskatīja veselības ministre Anda Čakša. Slimnīca taisās pārņemt jauno korpusu no būvniekiem jau šonedēļ.

Paula Stradiņa Klīniskā universitātes slimnīcas jaunais korpuss tika pieņemts ekspluatācijā jau 29. martā.

Ēkā pabeigti celtniecības darbi 29 948 kvadrātmetru platībā, izbūvējot sešus virsstāvus un divus pazemes stāvus, ar savienojošiem tuneļiem uz blakus esošajām būvēm. Līguma ietvaros uzcelta arī atsevišķa ēka – energobloks, kā arī izbūvēts lietus notekūdeņu kolektors, visas nepieciešamās pazemes un virszemes komunikācijas.

Jaunais korpuss durvis pacientiem vērs šī gada 1. jūnijā. Jaunajās telpās atradīsies poliklīnika, diagnostiskā radioloģija, pacientu reģistrēšanās stājoties stacionārā, apvienotā laboratorija, manipulāciju telpas, vispārējās terapijas nodaļas – uroloģijas, endokrinoloģijas, reimatoloģijas, otorinolaringoloģijas, nefroloģijas, gastroenteroloģijas un endoskopiju nodaļas. Šobrīd notiek aktīvi darbi jaunā korpusa aprīkošanai ar mēbelēm, medicīnas iekārtām un tehnoloģijām, darbinieku iepazīšanās ar ēkā ierīkotajām inženiertehniskajām sistēmām, darbinieku apmācības.

Foto

Lasi vēl