Stopiņu novadā ar bultu sašauts kaķis! Meklē vainīgos

14 komentāri
Stopiņu novadā ar bultu sašauts kaķis! Meklē vainīgos
FOTO: Facebook/Larisa Kolmogorova

Rajonā starp Dzidriņām un Ulbroku, Stopiņu novadā, jau gandrīz trīs nedēļas bija pazudis kaķis. Apkārt mājai ir mežs, tāpēc atrast pašiem bija grūti, kaut gan saucām katru dienu. Šodien beidzot pārradās, taču prieks ātri vien pārvērtās par šausmām. Kaķis kaut kādā veidā atnāca mājās ar milzīgu bultu, kas gandrīz bija izgājusi viņam cauri, vēsta ieraksts sociālajā tīklā “Facebook”.

”Pēc bultas spriežot, ierocis varētu būt arbalets, kā izmantošana vispār ir aizliegta, nerunājot jau par to, ka vispār tiek šauts kaķos apdzīvotā vietā. Tikko tika veikta operācija, šobrīd it kā viss ir stabili, taču nevar zināt vēl 100% līdz rītdienai.”

”Varbūt kāds redzēja, kas to izdarīja, varbūt kāds zina, kam ir šāds ierocis ar šīm bultām. Lūdzu, ”share”, lai atrastu varoni vai varoņus, kā arī lai cilvēki zinātu, kas var notikt ar viņu dzīvniekiem šajā rajonā,” “Facebook” aicina saimnieki. 

TOP komentāri

 • karma to necilvēkam
  +8 +6 -2

  karma to necilvēkam

  eu tu necilvēk.tagad esi uzmanīgs gan ar sevi ,jo esi pastrādajis cilvēka dabai pieņemtu nogalināšanu PRIEKA PĒC.BUMERANGS STRĀDĀ LABI !!! es atradisu tevi !!!
 • Iveta
  +6 +4 -2

  Iveta

  Tiešām ir tādas divkājainas radības, kam nav smadzenes?
  Gan atnāks atpakaļ!
  Mīļie vecāki, atbildība, cieņa, rūpes pret citiem, arī zvēriņiem bērnos jāiemāca jau mazotnē!
 • kaija
  +3 +2 -1

  kaija

  Pašu to maitu sašaut tā ar bultu.,lai jūt kā tas ir.Riebīgie sadisti .Ko tas nabaga dzīvnieks tam draņķim ir izdarījis .Neieredzu tādus izdzimteņus kas ņirgājas par dzīvniekiem.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl