Stambulas reisa pasažiere: Iedomājieties, cik lielas iespējas mums jau bija šodien kādu inficēt!

9 komentāri

Igaunijā ceturtdien apstiprināts pirmais saslimušais ar jauno koronavīrusu ”Covid-19”, kurš Tallinā nokļuva ar autobusu no Rīgas, bet Rīgā ielidojis no Turcijas.

No Stambulas tiešos reisus veic Turcijas aviokompānija ”Turkish Airlines”, kuras lidmašīna no Stambulas vakar ielidoja Rīgā plkst. 11.20.

TV3 Ziņas sazinājās ar Stambulas reisa pasažieriem. Inese, kura mēnesi nodzīvojusi Āzijā, uzskata, ka šeit ir pārspīlēta uztvere. Pasažiere stāsta, ka “īstenībā nekas dīvains nebija, neviens mūs nepārbaudīja, temperatūras nemērīja, arī Stambulā. Viss bija ļoti mierīgi. Visās lidostās (mēs kaut kādas četras izlidojām pēdējo dienu laikā) ir uzraksti, ja kāds jūtas slikti, tad var vērsties, un šajā reisā no Stambulas neviens nešķaudīja un neklepoja. Tā kā nebija nekā aizdomīga.”

Inese arī stāsta, ka nav īpaši meklēta no kādām iestādēm: “Es tikai no jums uzzinu, ka mēs tiekam meklēti. Neticu, ka varēs savākt visus cilvēkus. Un iedomājieties, cik lielas iespējas mums jau bija šodien kādu inficēt, jo es, piemēram, jau biju darbā, veikalā, slimnīcā mēs bijām iebraukuši rentgenu nodot plaušām. Iedomājieties, kādu areālu mēs jau esam apbraukājuši. Tie esam tikai mēs ar vīru. Mūsu kolēģi, ar ko mēs kopā lidojām, ir no Liepājas. Viņi jau Liepājā ir bijuši viss kaut kur. Tas taču nav reāli.”

Plašāk TV3 Ziņās plkst. 18.00 un 20.00

9 komentāri