”ss.lv” skandāls: strīda risināšanai piesaistīs mediatoru

3 komentāri

Sludinājumu portāls “ss.lv” domstarpības ar Valsts ieņēmumu dienestu (VID) nolēmis risināt mierīgā ceļā.

Sludinājumu portālu pārvaldošais uzņēmums “Internet” šodien paziņojis, ka vēlas rast konstruktīvu risinājumu un tam piesaistīs mediācijas partneri.

Kā norādījis viens no kompānijas līdzīpašniekiem Juris Līnis, domstarpības ar ieņēmumu dienestu ir tehniska rakstura, tāpēc strīds esot aizgājis pārāk tālu.

Domstarpību risināšanai kompānijas vadība aicinās vienu no Latvijā strādājošajām starptautiskajām auditorfirmām kļūt par strīda mediatoru.

Strīds kulmināciju sasniedza pagājušā nedēļā, kad VID apturēja “Internet” saimniecisko darbību un pēc tam bloķēja “ss.lv”, jo kompānija nesniedza informāciju VID pieprasīto informāciju par auto sludinājumiem.

Šobrīd gan portāls turpina darbu ar domēnu “ss.com”.

TOP komentāri

  • Jane Lee
    +1 +1 0

    Jane Lee

    Valsti vadošai mafijai -sorosiešiem trūkst idejas kur ņemt naudu no tā jau ne visai bagātās tautas.Jūs taču varat pieprasīt,lai tauta maksā gan par pārāk svaigo gaisu,kāds nav daudz viet pasaulē,īpaši jau nu Džordžam Sorosam ASV, gan par to,kā mēs esam Latvieši,kas vēl palikuši savā zemē un pacieš jūsu debīlos gājienus un citus muļķīgos likumus.Latvieši malači turamies un nepadodamies.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl