Sprūds uz ielas runājas ar Artusu Kaimiņu – saruna neesot bijusi par politiku

15 komentāri

Ceturtdienas vakarā Sprūds ticies ar KPV LV vadītāju Artusu Kaimiņu. “TV3 Ziņu” rīcībā ir fotogrāfija, kurā redzams, ka Sprūds un Kaimiņš apspriežas Antonijas un Elizabetes ielas krustojumā.

Kaimiņš atzina, ka tikšanās bijusi, bet notikusi pilnīgi nejauši – viņš bijis ceļā uz teātra pirmizrādi, ar ziediem rokās, kad pēkšņi uz ielas piebraucis “bentlijs”, no kura izkāpis Sprūds, kas sācis sarunu.

“TV3 Ziņu” avots apgalvo, ka saruna notikusi trīs līdz piecas minūtes, bet Kaimiņš uzsver, ka saruna bijusi īsāka.

Artuss Kaimiņš

Artuss Kaimiņš
Saeimas deputāts, KPV LV līderis

Es ar viņu runāju konkrēti 120 sekundes, man bija neērti kopā ar viņu stāvēt un runāties. Es teicu, ka viņam ir ļoti bezgaumīgs krekls! Viņš teica, ka nopircis to “Hugo Bosā”. Par to bija saruna, vairāk ne par ko!

Neko sīkāk par sarunu Kaimiņš nestāsta. Abi neesot personiski pazīstami, Kaimiņš intervijās Sprūdu asi kritizējis.

Foto: Aculiecinieka foto

Artuss Kaimiņš

Artuss Kaimiņš
Saeimas deputāts, KPV LV līderis

Ko, man bēgt projām? Kājas pār pleciem ņemt, ka man nāk kāds krimināli sodīts administrators, zaķpastala kaut kāds? Viņš nāk un kaut ko saka, labdien, labdien. Ko es jums tagad taisnojos?

Jāpiemin, ka KPV LV politiķis Aldis Gobzems, kas savā “Facebook” profilā atklājis maksātnespējas administratoru biznesa aizkulises, ziņo par nepatīkamiem zvaniem un kompromāta draudiem no maksātnespējas administratora Māra Sprūda puses.

15 komentāri