”Sprīdīša balvu” iegūst uzņēmums “Gamechanger audio” – viņu radītos ģitāras pedāļus izmanto mūziķi visā pasaulē

0 Komentāru
”Sprīdīša balvu” iegūst uzņēmums “Gamechanger audio” – viņu radītos ģitāras pedāļus izmanto mūziķi visā pasaulē
ILZE VĒBERE, TV3 ZIŅAS

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) pasniedza Eksporta apbalvojumus, no kuriem Krišjāņa Valdemāra balvu “Latvji, brauciet jūriņā!” saņēma aviācijas treniņu kompānija SIA “Air Baltic Training”, bet “Sprīdīša balvu” saņēma audio efektu uzņēmums “Gamechanger audio”.

“Gamechanger Audio” ir Latvijā dibināts audio efektu uzņēmums, kurš radījis viegli lietojamu pedāli, kas tver mazu skaņas daļiņu no ģitāras (vai jebkura cita instrumenta, kuru spēlē caur šo pedāli), noņem skaņas sākumu un pārvērš to nepārtrauktā skaņā, kurai pēc tam vari spēlēt pa virsu.

Inovatīvā uzņēmuma ģitāras pedāļi izpelnījušies atzinību no mūziķiem visā pasaulē, arī “The Rolling stones” un “Rammstein”. Jaunie uzņēmēji par saviem panākumiem saka tā, – bija grēks nemēģināt. Plašāk par uzņēmumu TV3 Ziņās plkst. 19.00

“Sprīdīša balva” tiek pasniegta jaunam, inovatīvam Latvijas uzņēmumam ar izteiktu eksporta potenciālu. LTRK Eksporta padome uzvarētāju izraugās no pieteiktajiem komersantiem, vērtējot sekojošu kritēriju kopās: mazs uzņēmums, kurš Latvijas tirgū darbojas aptuveni piecus gadus un kurš darbības laikā spējis sasniegt 50% eksporta pieaugumu vai eksporta apgrozījumu – 150 000 eiro. Šajā kategorijā tika vērtēti 10 pieteikumi.

0 Komentāru