Komentāri

LNT Sporta ziņu moderators Kaspars Dvinskis atzīst, ka saņemtais darba piedāvājums no Ainara Bagatska kļūt par profesionālu basketbolistu, tomēr bijis viņam veltīts aprīļa joks. Šī nav vienīgā reize, kad viņš izjokots 1. aprīlī – reiz kāds labs draugs, Kasparam nezinot, esot viņam licis zvanīt Ojāram Vācietim.

Kaspars esot saņēmis piedāvājumu izpalīdzēt ar videomontāžu, kā arī norādes – esot jāzvana pa noteiktu numuru un jāprasa pie tālruņa pienākt Ojāru. LNT Sporta ziņu modertors tā arī esot izdarījis, taču saņēmis visai interesantu atbildi: “Ojāra ar mums vairs nav kopš 1983. gada.” Skaidrība tika ieviesta, kad Kaspars uzdevis sievietei telefona sakaru otrā galā jautājumu, kad tad Ojārs atgriezīsies. Viņa esot izskaidrojusi, ka Kaspars ir piezvanījis uz Ojāra Vācieša muzeju un ka Ojārs diemžēl vairs neatgriezīsies.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Skaties video!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl