Komentāri
Sporta laukumi, peldbaseini, ūdens atrakcijas – ekspluatācijā nodots jaunais Siguldas Sporta centrs
Foto: Ilze Vēbere

Pēc ilgstošas gaidīšanas, šodien Siguldā beidzot ekspluatācijā nodots Sporta centrs. Centra nodošana ekspluatācijā bija paredzēta jau decembrī, bet tas realizēts tikai tagad.

Centra pirmajā stāvā būs multifunkcionāla sporta zāle ar laukumiem basketbolam, volejbolam, futbolam un badmintonam, kā arī ūdens zona ar lielo un bērnu baseinu, ūdens atrakcijām un atpūtas zonu. Savukārt ēkas otrajā stāvā atradīsies vieglatlētikas sektors, aerobikas un fitnesa zāles un smagatlētikas zāle, kas īpaši piemērota profesionāliem sportistiem. Centrā ir arī izvietoti trenažieri cilvēkiem ar kustību traucējumiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ēkai izveidots savienojums – slēgta pāreja – ar blakus esošo Siguldas pilsētas vidusskolu, kā arī funkcionāls savienojums ar vieglatlētikas stadionu.

Sporta centrs darbību sāks 15. aprīlī.

Foto

Plašāk par Siguldas sporta centru TV3 ziņās plkst. 19.00!

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl