1 komentārs
Spolītim par Kaimiņam izteiktajiem vārdiem “Es tev reāli saku, aizveries!” izteikts brīdinājums
Foto: LETA

Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisija šodien izteica mutvārdu brīdinājumu deputātam Veiko Spolītim. Komisija atzina, ka Veiko Spolītis ir pārkāpis Ētikas kodeksu, izsakoties par parlamentārieti Artusu Kaimiņu.

Kaimiņš vērsās Ētikas komisijā, aicinot izvērtēt Spolīša izteikumus, kuros varot saskatīt “noteikta veida draudus”. Kaimiņš iesniegumā komisijai norādīja, ka šogad 19. janvārī deputātu grupas sadarbībai ar Vācijas parlamentu sanāksmes laikā Spolītis pārkāpis deputātu ētikas normas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Veiko Spolītis esot Kaimiņam izteicis repliku: “Klausies, tu vienreiz aizveries! Es tev reāli saku, aizveries!” Viņš vēlāk Kaimiņam arī norādījis: “Tu pelnies.” Šī saruna aizsākās, kad Spolītis norādījis Kaimiņam, ka viņš varētu kandidēt pašvaldību vēlēšanās Ventspilī, bet Kaimiņš uz to reaģējis, vaicājot par 16 000 eiro “parādu”, iespējams, domājot līdzekļus, kas izlietoti Pretkorupcijas parlamentārās izmeklēšanas komisijas darbībai.

Pēc Kaimiņa domām, Spolītis pārkāpis ētikas kodeksa punktus, kas nosaka, ka deputāts izteikumos izvairās no vārdiem, žestiem un citas rīcības, kas var būt aizskaroša, kā arī punktu, kas nosaka, ka parlamentārietis ir pieklājīgs pret kolēģiem.

Kaimiņš uzskata Spolīša izteikumus par aizskarošiem, kā arī domā, ka tajos iespējams saskatīt “noteikta veida draudus”. Deputāta iesniegumam bija pievienots arī attiecīgas sanāksmes daļas video ieraksts un stenogramma.

Reportāža no Saeimas ētikas komisijas TV3 Ziņās plkst. 19.00!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl