Komentāri
Spekulanti ”uzskrūvē” cenas un SS.lv aktīvi pārdod Dziesmu svētku biļetes
FOTO: LETA

Kaut arī XI Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku rīkotāji iepriekš aicināja būt godīgiem, pērkot biļetes uz svētku pasākumiem, spekulanti ķērušies arī pie šo svētku biļešu pārdošanas.

Sludinājumu portālā ss.lv biļetes uz Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem tiek pārdotas pat par 25 eiro, kaut arī svētku biļešu cena bija no diviem līdz 20 eiro. Lielākā daļa biļešu maksāja divus, četrus un sešus eiro.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kāda sieviete portālā ievietojusi divus sludinājumus. Vienā no tiem viņa pārdod četras biļetes uz mūsdienu deju lielkoncertu Te mēs es@m. Katra biļete tiek piedāvāta par 25 eiro. Otrā sludinājumā pieejamas piecas biļetes uz deju lieluzvedumu Daugavas stadionā.

Vairāki cilvēki piedāvā nopirkt arī pa četrām vai sešām biļetēm uz svētku noslēguma koncertu Mežaparka estrādē, cenu nosakot no desmit līdz 20 eiro. Sludinājumus ievietojuši arī cilvēki, kuri pārdod vienu biļeti, bet to cena nav zemāk par desmit eiro.

Līdzās pārdevēju sludinājumiem ir vairāk nekā 30 pircēju sludinājumi, kuros tiek meklētas biļetes uz jau izpārdotajiem svētku pasākumiem.

Jau ziņots, ka pirmajās divās tirdzniecības dienās tikta nopirkta vairāk nekā puse no tirdzniecībā esošajām biļetēm. Pirmajā biļešu tirdzniecības stundā tika pārdotas 15 700 biļetes. Dienas beigās bija izpirkti 54 % no visām biļetēm un tās vairs nebija pieejamas uz deju koncertiem.

Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki ir lielākie Latvijas bērnu un jauniešu kultūras un mākslas svētki, kas notiek reizi piecos gados. XI Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki norisināsies Rīgā no 6.jūlija līdz 12.jūlijam, un tajos piedalīsies 37 890 dalībnieki.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl