3 komentāri

”Labvakar, Latvija! Dažas minūtes pirms gadumijas vēlamies apsveikt un novēlēt visu to labāko – Jaunajā, 2017. gadā. Šovakar svētkus svinam savas ģimenes un tuvāko cilvēku lokā. Jaunā gada sagaidīšana ir tradīcija, kas vieno visas paaudzes un tautības. Tas ir brīdis, kad atskatāmies uz paveikto un vēlam viens otram veselību, pārticību un veiksmi,” uzrunā Latvijas iedzīvotājiem sacīja Valsts prezidents Raimonds Vējonis. 

”Šogad esam tikušies ar Latvijas ļaudīm daudzās vietās un ikreiz pārliecinājāmies, cik lieliski cilvēki, cik stipras ģimenes ir Latvijā. Mūsu galvenais balsts ir ģimene, viņos rodam atbalstu un spēku,” piebilda prezidents.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Mēs katrs esam Latvija! Ar saviem darbiem, domām, iecerēm – gan šeit, gan visā plašajā pasaulē. Jaunajā gadā mums ir jāienāk ar mērķiem. Ar lielāku pārliecību par sevi un drosmi pieņemt lēmumums. Latvijai ir jāatraisa savs potenciāls. Tas ir mūsu galvenais uzdevums Jaunajam gadam. Mums jāpanāk, lai mūsu gudrās domas, drosmīgās idejas un lielie plāni – taptu par īstenību,” aicina Vējonis.

Video

TOP komentāri

  • ruta adrecht
  • rasa
    0 0 0

    rasa

    Paldies par uzrunu!Žēl,ka Prezidents Latvijas tautu sveic divatā.Vajadzēja organizēt visas ģimenes runu.Būtu lielāks efekts.Neliela piebilde-kundzei vajadzētu paskatīties uz sevi no malas!
  • x

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl