3 komentāri

”Labvakar, Latvija! Dažas minūtes pirms gadumijas vēlamies apsveikt un novēlēt visu to labāko – Jaunajā, 2017. gadā. Šovakar svētkus svinam savas ģimenes un tuvāko cilvēku lokā. Jaunā gada sagaidīšana ir tradīcija, kas vieno visas paaudzes un tautības. Tas ir brīdis, kad atskatāmies uz paveikto un vēlam viens otram veselību, pārticību un veiksmi,” uzrunā Latvijas iedzīvotājiem sacīja Valsts prezidents Raimonds Vējonis. 

”Šogad esam tikušies ar Latvijas ļaudīm daudzās vietās un ikreiz pārliecinājāmies, cik lieliski cilvēki, cik stipras ģimenes ir Latvijā. Mūsu galvenais balsts ir ģimene, viņos rodam atbalstu un spēku,” piebilda prezidents.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Mēs katrs esam Latvija! Ar saviem darbiem, domām, iecerēm – gan šeit, gan visā plašajā pasaulē. Jaunajā gadā mums ir jāienāk ar mērķiem. Ar lielāku pārliecību par sevi un drosmi pieņemt lēmumums. Latvijai ir jāatraisa savs potenciāls. Tas ir mūsu galvenais uzdevums Jaunajam gadam. Mums jāpanāk, lai mūsu gudrās domas, drosmīgās idejas un lielie plāni – taptu par īstenību,” aicina Vējonis.

Video

TOP komentāri

  • ruta adrecht
  • rasa
    0 0 0

    rasa

    Paldies par uzrunu!Žēl,ka Prezidents Latvijas tautu sveic divatā.Vajadzēja organizēt visas ģimenes runu.Būtu lielāks efekts.Neliela piebilde-kundzei vajadzētu paskatīties uz sevi no malas!
  • x

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl