Komentāri
Spēcīgā snigšana un sals netraucē kuģu kustību Rīgas ostā
FOTO: LETA

Līdz ar auksto laiku palielinās ledus biezums – aizsalušas gan upes, gan ezeri. Šorīt kuģu kustība Rīgas ostā tika ierobežota vēja dēļ, taču ledus dēļ kuģu satiksme nav traucēta.

Kuģu ienākšanu Rīgas ostā nodrošina ledlauzis Varma, kas ir gatavs atbrīvot kuģu ceļu jebkurā laikā un atrodas Vecmīlgrāvī pie Kuģu satiksmes vadības centra.

Pagaidām prognozes par to, vai Rīgas jūras līcis aizsals, ir atšķirīgas, un speciālisti norāda, ka tas būšot atkarīgs no laikapstākļiem. Taču, ja jūra aizsals, kuģu ceļu atbrīvos ledlauzis.

Andrejs Lisments, Kuģu vadības centra vecākais operators

Līcī un ostā ar ledu praktiski problēmas nav. Ledus varētu būt tādos ielīčos kā Roņudīķis, Mangaļsala, Sarkandaugava, bet sevišķas problēmas kuģošanai tas nerada, kaut gan, kad bija tas aukstums, ledus bija 5 centimetru biezs, un kuģu aģenti pasūtīja velkoņus, kas palīdz kuģiem pietauvoties vai atiet no piestātnes ledus apstākļos.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl