Komentāri

Par atkarību no skaistuma esam brīdināti jau sen, kurš gan nezina teiku par Narcisu, kurš bijis tik skaists un pārņemts ar savu daiļumu, ka pat gājis bojā tā dēļ. TV3 raidījuma Bez Tabu komanda nolēmusi papētīt,  vai no tā var rasties atkarība.

Skaistuma konkursu organizatore Kristīne Lindenblate ir bieža smalku pasākumu apmeklētāja. Par savu ārējo izskatu ļoti rūpējas un neslēpj, ka veikusi vairākas estētiskās dermatoloģijas procedūras.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Esmu veikusi botoksa injekcijas, to es daru reizi gadā, jo ir jau tās sejas mīmikas, ko mēs nevaram izmainīt. Un, protams, ņemot vērā to, ka notiek ādas novecošanās un gravitācija – mēs pret dabu nevaram cīnīties un iet pretī. Paldies Dievam, ka ir šīs iespējas,” stāsta Lindenblate.

Lindenblate norāda, ka saprot arī tos cilvēkus, kuri izvēlējušies novecot dabīgi, bet pati smejot atzīst, ka vēlas pēc iespējas ilgāk saglabāt savu jaunību.

Protams, pirms katras procedūras konsultējas ar speciālistu un rūpīgi ieklausās viņa sniegtajos padomos.

Biedrības Esi brīvs valdes priekšsēdētāja Dace Caica atzīst, ka praksē nākas novērot arvien jaunus atkarību veidus. Viņa tos iesaukusi par jaunā laikmeta līdzi nākošajām sekām.

”Vēlme izskatīties labi ir cilvēkam dabiska un saprotama. Ja šī vēlme kļūst dominējoša, proti, visas domas, nauda, enerģija, viss tiek veltīts vienai nodarbei, tad vēlme izskatīties labi pārtop par apsēstību,” stāsta biedrības valdes priekšsēdētāja.

Noliegšana un kārtējā procedūras slēpšana no tuviniekiem ir pirmā pazīme, kas liecina par iespējamu atkarību.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl