Šovakar ikviens aicināts vienoties kopīgā lāpu gājienā

Komentāri
Šovakar ikviens aicināts vienoties kopīgā lāpu gājienā
FOTO: LETA

Latvijas dzimšanas dienas, 18. novembra, vakarā plkst. 18.00 Rīgā notiks lāpu gājiens. Tajā piedalīties ir aicināts ikviens, kam ir mīļa Latvija, apņēmība nosargāt latviskumu un vēlme sajust tautas kopības spēku.

Lāpu gājiens sāksies precīzi plkst. 18.00 no Kārļa Ulmaņa pieminekļa un noslēgsies pie Brīvības pieminekļa.

Latvijas Dzimšanas dienai veltītais pasākums aizsāksies ar sadziedāšanās koncertu pie Kārļa Ulmaņa pieminekļa (Krišjāņa Valdemāra ielas un Raiņa bulvāra krustojumā) pulksten 17.00.

Kā ierasti, organizatori būs sarūpējuši lāpas un līdz gājienam, kamēr gaiss virmos dziesmu skaņās, plānots izsniegt ap 7 000 lāpu. Tiem, kas ieradīsies savlaicīgi, būs lielāka iespēja tās saņemt.

Lāpu gājiens sāksies pulksten 18.00 un dosies maršrutā no K. Ulmaņa pieminekļa, virzīsies pa Kr. Valdemāra ielu, cauri Pils laukumam, pa Poļu gāti, 11. novembra krastmalu, Kaļķu ielu – līdz Brīvības piemineklim, kur paredzēts gājiena noslēgums.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl