Komentāri
Šonedēļ gaidāmais sals nebūs ilgstošs; nākamnedēļ atgriezīsies pavasaris
FOTO: LETA

Lai arī sinoptiķi šajā nedēļas nogalē sola salu, tas nebūs ilgstošs – vien trīs dienas, un jau 24. martā būs atgriezies pavasaris, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sniegtā informācija.

Šajā nedēļas nogalē gaidāms sniegputenis, un gaisa temperatūra noslīdēs zem 0 grādiem, turklāt naktī uz pirmdienu, 23. martu, termometra stabiņš var noslīdēt līdz pat mīnus 10 grādiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tomēr jau otrdien, 24. martā, sals vairs nav gaidāms. Šajā datumā vidējā gaisa temperatūra būs plus 3, plus 6 grādu robežās. Turpmākajās dienās gaisa temperatūra pakāpeniski paaugstināsies, un līdz 26. martam tā būs ap plus 8, plus 9 grādiem.

Saskaņā ar pašreizējām prognozēm pakāpeniski kļūs siltāks un negatīva gaisa temperatūra vairs nav gaidāma. Jāņem vērā, ka jau kādu laiku ir iestājies arī meteoroloģiskais pavasaris, norāda sinoptiķi.

Jau ziņots, ka turpmākajās dienās Latvijā pakāpeniski kļūs vēsāks, bet nedēļas nogalē, ieplūstot aukstajām gaisa masām, ir gaidāma gaisa temperatūras pazemināšanās zem 0 grādiem un tiek prognozēts arī cīruļputenis. Zemākā gaisa temperatūra būs naktī uz 23. martu, kad tā var noslīdēt līdz mīnus 10 grādu atzīmei.

Laika ziņas

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl