Komentāri

Trešdienas, 28. decembra, vakarā lidostā ”Rīga” paaugstinātas drošības režīmā tika sagaidīta ”airBaltic” reisa Kopenhāgena-Rīga lidmašīna.

Iemesls – reisa apkalpe ziņojusi, ka lidmašīnas sensors signalizē par iespējamu novirzi no normas gaisa kuģa šasijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti


Jānis Vanags, ”airBaltic” viceprezidents:

Priekšējā šasija strādāja, tā pilnībā veica savu funkciju. Taču lidmašīnā, ja ir signāls mums kā atbildīgai lidsabiedrībai, kas ir apmācījusi savus apkalpes, mēs rīkojamies pilnībā saskaņā ar starptautisku drošības standartu.

Kādēļ saņemts nepareizs signāls, šobrīd izvērtē ”airBaltic” inženieri.

Incidentā iesaistīta “Bombardier Q400” lidmašīna. Šī paša tipa lidmašīna 17. septembrī lidostā ”Rīga” bija spiesta nosēsties ar daļēji izlaistu priekšējo šasiju.

Tikmēr citas nedienas piemeklējušas “airBaltic” flotes jaunpienācēju – “Bombardier CS300” lidaparātu, kuram pusgadu dots sava veida “iesildīšanās laiks”. Trešdien tas slikto laikapstākļu dēļ nevarēja nosēsties Amsterdamā, bet šodien – Parīzē.

Video: LNT Ziņas

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl