Komentāri

Trešdienas, 28. decembra, vakarā lidostā ”Rīga” paaugstinātas drošības režīmā tika sagaidīta ”airBaltic” reisa Kopenhāgena-Rīga lidmašīna.

Iemesls – reisa apkalpe ziņojusi, ka lidmašīnas sensors signalizē par iespējamu novirzi no normas gaisa kuģa šasijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti


Jānis Vanags, ”airBaltic” viceprezidents:

Priekšējā šasija strādāja, tā pilnībā veica savu funkciju. Taču lidmašīnā, ja ir signāls mums kā atbildīgai lidsabiedrībai, kas ir apmācījusi savus apkalpes, mēs rīkojamies pilnībā saskaņā ar starptautisku drošības standartu.

Kādēļ saņemts nepareizs signāls, šobrīd izvērtē ”airBaltic” inženieri.

Incidentā iesaistīta “Bombardier Q400” lidmašīna. Šī paša tipa lidmašīna 17. septembrī lidostā ”Rīga” bija spiesta nosēsties ar daļēji izlaistu priekšējo šasiju.

Tikmēr citas nedienas piemeklējušas “airBaltic” flotes jaunpienācēju – “Bombardier CS300” lidaparātu, kuram pusgadu dots sava veida “iesildīšanās laiks”. Trešdien tas slikto laikapstākļu dēļ nevarēja nosēsties Amsterdamā, bet šodien – Parīzē.

Video: LNT Ziņas

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl