Komentāri

Trešdienas, 28. decembra, vakarā lidostā ”Rīga” paaugstinātas drošības režīmā tika sagaidīta ”airBaltic” reisa Kopenhāgena-Rīga lidmašīna.

Iemesls – reisa apkalpe ziņojusi, ka lidmašīnas sensors signalizē par iespējamu novirzi no normas gaisa kuģa šasijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti


Jānis Vanags, ”airBaltic” viceprezidents:

Priekšējā šasija strādāja, tā pilnībā veica savu funkciju. Taču lidmašīnā, ja ir signāls mums kā atbildīgai lidsabiedrībai, kas ir apmācījusi savus apkalpes, mēs rīkojamies pilnībā saskaņā ar starptautisku drošības standartu.

Kādēļ saņemts nepareizs signāls, šobrīd izvērtē ”airBaltic” inženieri.

Incidentā iesaistīta “Bombardier Q400” lidmašīna. Šī paša tipa lidmašīna 17. septembrī lidostā ”Rīga” bija spiesta nosēsties ar daļēji izlaistu priekšējo šasiju.

Tikmēr citas nedienas piemeklējušas “airBaltic” flotes jaunpienācēju – “Bombardier CS300” lidaparātu, kuram pusgadu dots sava veida “iesildīšanās laiks”. Trešdien tas slikto laikapstākļu dēļ nevarēja nosēsties Amsterdamā, bet šodien – Parīzē.

Video: LNT Ziņas

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl