Šonakt ugunsgrēkos gājuši bojā pieci cilvēki

0 Komentāru
Šonakt ugunsgrēkos gājuši bojā pieci cilvēki
FOTO: LETA

Pagājušajā diennaktī laika posmā no šā gada 23. oktobra plkst. 6.30 līdz 24. oktobra plkst. 6.30 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 42 izsaukumus. Kopumā dzēsti 23 ugunsgrēki, veikti 10 glābšanas darbi, bija arī deviņi maldinoši izsaukumi. Ugunsgrēkos gājuši bojā pieci cilvēki.

Vakar plkst. 21.41 VUGD saņēma informāciju, ka Jelgavā, Vīksnas ielā, deg dzīvojamā māja. Kad ugunsdzēsēji glābēji ieradās notikuma vietā, vienstāvu ķieģeļu māja jau dega ar atklātu liesmu pilnā platībā.

Dzēšanas darbu laikā ugunsdzēsēji glābēji mājā atrada divus bojā gājušos, kuru vecumu un dzimumu nebija iespējams noteikt. Ugunsgrēkā gāja bojā arī suns. Kopējā degšanas platība bija 40 kvadrātmetru. Ugunsgrēku pilnībā izdevās likvidēt pusnaktī.

Pusnaktī VUGD saņēma informāciju, ka Rīgā, Jēkabpils ielā, deg daļēji apdzīvota divstāvu koka ēka. Kad ugunsdzēsēji glābēji pēc piecām minūtēm ieradās notikuma vietā, ēkas pirmais stāvs jau dega ar atklātu liesmu.

Ēkas pagalmā atradās viens vīrietis, kas bija guvis apdegumus un tika nodots mediķiem. Dzēšanas un glābšanas darbu laikā, karstuma ietekmē, apdegumus guva viens ugunsdzēsējs glābējs, kas arī tika hospitalizēts. Ugunsgrēkā gāja bojā trīs cilvēki – divi vīrieši un viena sieviete.

Kopējā degšanas platība bija 45 kvadrātmetri, dega ēkas pirmā stāva dzīvoklis, koridors un kāpņu telpa. Ugunsgrēka likvidēšana prasīja trīs stundas.

0 Komentāru