Atceries! Vīrusam nav brīvdienu! Radu un draugu apciemojumi šobrīd ir aizliegti. Svētkus drīkst svinēt tikai savās mājās un ar tiem, ar kuriem ikdienā dzīvo kopā.

Šonakt Liepājā ieradies ceturtais un noslēdzošais repatriācijas prāmis no Vācijas

Šodien, 26. martā, Liepājas ostā ienāca jau ceturtais “StenaLine” prāmja līnijas prāmis Trāveminde – Liepāja ar Latvijas valstspiederīgajiem, kuri vēlējās atgriezties mājās.

Atpakaļ uz rakstu

39 komentāri

 • andis
 • Anda Zahovska

  Anda Zahovska

  Vai tiesaam nelasiijaat,ka daudziem bija savas automasiinas,bet paareejos Liepaajas pasvaldiiba nogaadaaja maajaas.
 • Aleksej Aleksejev
 • Diana Milina
 • Ramina Inkognito

  Ramina Inkognito

  Trakākais ir tas, ka daudzi uzskata, ka ja bija kontaktā ar iebraucēju, kam negatīvs tests, ttad karantīna nav jāievēro 🤦🏻‍♀️
 • Henriete Petrovska-Petrēviča

  Henriete Petrovska-Petrēviča

  Es GODA VĀRDS NESAPROTU, mūsu maģiskais birokrātiskais aparāts nav spējīgs izdrukāt pārsimts gatavu veidlapu ar brivu vietu vārdam, un adresei, lai paņemtu parakstu par 14d karantīnu pēc ierašanās, no visiem????
 • stulbuma kalngals

  stulbuma kalngals

  Un visi šie vanderzeļļi tika palaisti sabiedrībā bez jebkādas karantīnas ?
 • Kas mums par to

  Kas mums par to

  Kāda atšķirība,vai aizbrauca slēpot,vai pie draugiem,vai uz sezonas darbiem,esiet bīstamajā zonā sēdiet,kamēr karantīna pāriet !Ķāpēc mums pārējiem Latvijas idzīvotājiem jāsamierinas ar to,ka savu labumu meklējot jūs mums atvedat smagu slimību.Kāpēc mums ar to jābūt mierā, ka atgriežoties atvedat mums infekciju! Sēžat karantīnā kur bijāt.Un vēl atbraukuši neņem vērā norādījumus ,izstaigā un inficē visas sabiedriskas vietas, un cik tas viss neizmaksā,cik lielu darbu tas prasa, cik cilvēki zaudēja darbu,ražošana apstājusies,tik daudzi
  pabalsti tiek maksāti bez seguma un neskatoties uz to,ka novēršot lielo tautas pātvietošanos nevajadzēja pieļaut un nepakļaut infekcijas draudiem šeit dzīvojošos.
 • Sarmīte Tumpele

  Sarmīte Tumpele

  Ko nu vairs, maisam gals vaļā, karš bez ieročiem un lodēm ar neredzamu ienaidnieku sācies.Lai mums visiem spēks un veselība ar to tikt galā.
 • Egija Erele-Kutovska

  Egija Erele-Kutovska

  Apbrīnoju latviešus! Skrien meklēt labāku vietu, bet tagad pēkšņi sagribējās uz mājām un visi dabai palīdzot tikt majas😠, tik sev līdzi atvedam vēl dāvanu COVID-19, un pēc tam atkal aizmuksiet uz labākam vietām. 🤬 KĀPĒC JŪS LAIŽ ATPAKAĻ?!
  • Sanita Stroh

   Sanita Stroh

   Egija Erele-Kutovska
   Nejauciet lūdzu,daudzi cilvēki ārzemēs strādā uz laiku,bet dzīvo Latvijā...tie kas patstāvīgi ārzemēs dzīvo un ir iekartojušies uz Latviju diez vai atgriezīsies...man ir daudz paziņu,kuri brauc strādāt tikai uz sezonu,un tagad gandrīz vai viss ir šeit apstajies, sezonālie darbinieki nav vajadzīgi,protams kad viņi atgriezīsies savās mājās Latvijā....tie kas ārzemēs ilgi dzīvo un ir labi iekārtojušies,tie uz Latviju neatgriezīsies,it īpaši tagad...es apbrīnoju jūsu komentāru...
  • Sintija Petersone

   Sintija Petersone

   Egija Erele-Kutovska Tie ir tie cilvēki, kas bija komandējumā vai tiešām grūti saprast to??? Beidziet sēt naidu. Sēdi mājās un ievēro visu ko valsts likusi.Nevajazajies apkārt nedabūsi slimību. Nav ko citus vius laiku riet.
  • Egija Erele-Kutovska

   Egija Erele-Kutovska

   Sanita Stroh bet lūdzu par manu komentāru! Kāpēc mums tiem, kas visu laiku dzīvo un strāda Lv būtu tagad jāuztraucas par tiem kuriem tagad nav sezonas darbs!? Un sakiet Jūs varat uz visiem 100% apgalvot, ka arī viņi sēdēs karantīnā?!
  • Henriete Petrovska-Petrēviča

   Henriete Petrovska-Petrēviča

   Sintija Petersone oi, beidzat, kādi komandējumi? Tos sen atsauca! Ar galvu padomājat!!!!
  • Sanita Stroh

   Sanita Stroh

   Egija Erele-Kutovska bet kāpēc jūs uztraucies,mazgājiet biežāk rokas un mazāk ejiet ārā un uztraukumam nav pamata....katram pilsonim vai valsts piederīgajiem ir tiesības atgriezties savā valstī...es dzīvojot Vācijā arī nevaru apgalvot,kā tie kuri zem karantīnas tiešām to arī ievēro un tāpēc izlēmu pati sevi pasargāt,staigājot maskā un cimdos,ja tiešām nepieciešams,lieki ārā neiet un pārtraukt tikšanos ar cilvēkiem.
  • Sanita Stroh

   Sanita Stroh

   Henriete Petrovska-Petrēviča cilvēki ir komandējumos arī vairākas nedēļas vai mēnešus,protams ka tos atsauca,bet tie kuri palika ārzemēs tomēr grib atgriezties mājās.
  • Diana Milina
  • Sanita Stroh

   Sanita Stroh

   Diana Milina skatoties kādas maskas un tomēr neliela drošība ir,ja nebūtu,tad neviens medicīnā,it īpaši tagad pat jebkurā ārstu praksē tos nelietotu...lidz šim mani ir pasargājusi gan mana ffp3 maska un vinila cimdi...
  • Diana Milina

   Diana Milina

   Sanita Stroh ka kuriem palidz, ka kuriem nemaz mepalidz.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!