Solījums Zolitūdes lietā šogad sākt kriminālvajāšanu ir dots, saka prezidents

Komentāri

Solījums, ka līdz šā gada beigām tiks sākts kriminālprocess Zolitūdes traģēdijas izmeklēšanā, ir dots, intervijā raidījumā 900 sekundes apstiprināja Valsts prezidents Andris Bērziņš.

Zolitūdes traģēdijas izmeklēšanas gaitā ir parādījušies vairāki ”likuma robi”. Tas nozīmē, ka šo robu labošana būs šā parlamenta uzdevums.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

A. Bērziņš arī sacīja, ka ar būvniecību saistīto jautājumu risināšana pašlaik ir attīstības stadijā, savukārt pozitīvs solis uz priekšu sperts, attīstot jaunu likumu par civilo aizsardzību un katastrofu pārvarēšanu.

Plašāk skaties video!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl