3 komentāri

Rosība beidzot sākusies Ķemeru sanatorijā. Šā mēneša beigās Jūrmalas dome un jaunie Ķemeru sanatorijas īpašnieki parakstīs nodomu protokolu par konkrētiem darbiem ēkas atjaunošanai un termiņiem, kuros tie tiks veikti.

Ķemeru sanatorija izsolē par 2,86 miljoniem eiro tika pārdota tieši pirms gada. To nopirka Krievijas uzņēmējam Aleksandram Gusakovam piederošais uzņēmums Park Hotel Ķemeri, solot ieguldīt līdz pat 20 miljoniem eiro. Īpašnieku pārstāvis telefonsarunā LNT Ziņām apliecina, ka sanatorijas komplekss pagaidām vēl ir iekonservēts, tomēr tur tiek veikti dažādi darbi.

Andrejs Danengiršs, SIA Parl Hotel Ķemeri pārstāvis

Kad iegādājāmies šo īpašumu, tur svilpoja vējš, pagrabā bija ūdens un ēkā ieplūda nokrišņi – tādā stāvoklī mēs to visu nopirkām. Šodien ēkā lietus vairs neiekļūst, esam salabojuši jumtu, aiztaisījuši spraugas terasē, iestiklojuši logus. Ir salabota arī apkures sistēma – ir rekonstruēta katlumāja un atjaunota siltumtrase, un tagad ēka tiek apsildīta.

Jūrmalas dome apliecina, ka pašvaldība sekojot līdzi notiekošajam Ķemeru sanatorijā un beidzot vēsturiskās būves iznīcība esot apturēta. Ķemeru īpašnieks sola, ka jau nākamgad šeit darbu sāks viesnīca, bet 2018. gadā – arī dziednīca.

Foto

Skaties video!

TOP komentāri

  • Ko
  • aija broka
    0 0 0

    aija broka

    Vo,vo párdodiet tik visu sveszemniekiem,pasiem jau nav par ko remontét - viss izzagts un sabázts kabatás vai árzemju bankás,malacísi.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl