Komentāri
Šogad vispopulārākie produkti ir piens, baltmaize, olas un krējums
FOTO: LETA

Šogad pirmajā pusgadā veikalos populārākie produkti bija pasterizēts piens, baltmaize, brūnās vistu olas un krējums. Šie produkti stabili ir ieņēmuši populārāko produktu topu jau ilgāku laiku, liecina Maxima Latvija apkopotā informācija.

Tāpat starp populārākajiem TOP10 produktiem gan veikalos, gan internetveikalā nemainīgi ir biezpiena sieriņi. Toties pārējie produkti, salīdzinot produktu topu veikalos, nedaudz atšķiras.

Šogad pirmajā pusgadā veikalos, salīdzinot ar tādu pašu periodu pērn, populārāks kļuva biezpiens, svaiga vistas gaļa un āboli, bet rupjmaize vairs nav TOP10 produktu sarakstā.

Savukārt internetveikalā starp desmit populārākajiem produktiem šogad pirmajā pusgadā ir gan negāzēts, gan gāzēts dzeramais ūdens, banāni, cukurs, burkāni, āboli un sīpoli. Jāpiebilst, ka līdzīgs tops bija arī pērn pirmajā pusgadā, vienīgi āboli un sīpoli ir topa jaunpienācēji.

Šogad pirmajā pusgadā, salīdzinot ar pagājušā gada pirmo pusgadu, pieaugusi iedzīvotāju interese par svaigo pārtiku, kā arī augļiem un dārzeņiem. Internetveikalā e-maxima.lv šogad pirmajā pusgadā pārdoto augļu un dārzeņu apjoms salīdzinājuma ar tādu pašu laika periodu pērn pieaudzis par 59%.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl