Šogad Uzvaras dienu ieradušies svinēt krietni mazāk apmeklētāju; priekšgalā atstādinātais mērs Ušakovs

Pāris simti cilvēku ar atstādināto Rīgas mēru Nilu Ušakovu (S) priekšgalā šorīt pulcējās pie Uzvaras pieminekļa, lai svinētu Krievijā plaši atzīmēto Uzvaras dienu. Ziedu nolikšana un koncerts gan pulcēja krietni mazāk apmeklētāju nekā citus gadus. Pirmajās rindās – Rīgas domes “saskaņieši” un Tatjana Ždanoka. Pasākumu apmeklēja arī Krievijas vēstnieks, kas asi kritizēja ideju pārsaukt Uzvaras pieminekli.

Atpakaļ uz rakstu

168 komentāri

 • Marga Diteriha

  Marga Diteriha

  Svinības?,braucot vakarā garām šķita, ka otrie Getliņi izveidoti.
 • Олег Слободин
 • Ginc Goncha Goncha

  Ginc Goncha Goncha

  Labi, ka Tu mazā atnāci :D Kad Tu piļīji frontē, mans fāterīts, pats vēl kulē karājās:D
 • Jānis Kozulis

  Jānis Kozulis

  Nu palasot komentarus dažadi viedokļi dažada lielišanas .Bet kā teica bijušais premjers Godmaņa kungs bet ir viena lieta uz kuru krievi un komonistu ideoloģijas atbalstitaji kā ai mūzdienu krievelēnini kas jau tiek kodēti ar 9mai dalbajobu nama propogandu.Tātad istenibā būs tāka mājas darbs urlām.Pastastiet par pierāditiem vēstures faktiem.Ko 1939 gad atbrivotaju armija gribēja atbrivot Somījā velams ari īsuma padalīties kā tad tur veicas atbrivotajiem.Kas īsti notika Bolhovas fronte pie Lerhovas ciema Un vēlak Volhovas purvos .Tālak Tanku kauja Meļinovas pagasta pie Daugaupils,Parrcelšanas pāri daugavai pie Līvaniem, Tanku kauja pie Tukuma .Lesten,Džukste,sikaku aprakstu gribētu uzinat par kauju Pampāļos.Ļoti gribētu uzināt kas tur īsti notika varbūt kādam šie atbrivotāju pornogrāfijas ir stāstijuša kas iet 9 maijā pie Rīgā Pardaugavā stāvoša grausta.Vis beidzot.Ko tie atbrivotāji atbrīvojaLatvija iebrūkot 1940 gada.Vis beidžot kamēr nemacisieties valst valodu un nerrunāsiet tikai Latvišu valodā necienīsiet tas tradicijas kultūru un vēsturi arī vēsturiskos pierāditos faktus kamēr neatzīsiet tikmēr jūs esat nepilsoņi imigranti un okupantu pēcnāceji un tikmēr Latvija nebūs jūsu mājas.
  • Ainars Krūmiņš

   Ainars Krūmiņš

   Kurā gadā tevi izmeta no Adulienas,āpša ānuss?kā var izaugt tik pretīgs garīgais kroplis?
 • Corazon Espinado
 • Anita Kovaļenko

  Anita Kovaļenko

  Kārtējie murgi!! Tiem kuri bija karā jau šobŕīd 100. Mans tēvs,divdesmit gadīgs tika ierauts karā. Kur tad rodas tās jaunās tantes-karotäjas, kas tur mīcās gar Ušakovu??! Pēckara iesaukums!!?🙉🙉🙉
  • Ainars Krūmiņš

   Ainars Krūmiņš

   Kādas tantes tur mīcās,žizelīt? Kur rodas 16 marta jaungadīgie sprāgoņas ar slepkavu maitēdāju viepļiem,a?
 • Aija Puzarele

  Aija Puzarele

  It kā jau loģiski, lielākai daļai īsto Otrā pasaules kara veterānu jau sen būtu jākaro citos kara laukos.
 • Baiba Mierkalne
 • Vladimirs Ševčuns

  Vladimirs Ševčuns

  Tauta pahodu pilnigi nodzeerusi praatu ... krievi krievi jus tadi un sitadi .. blaaa jus pashi vsp redzat dzirdat ko raxtat un runajet ??? Vai tik tiesam seit nevienam smadzenu nau ... pashi krievvalodigos kurinat .. un kadu attieksmi jus gribat sanemt ..? Krievijaa vsp visiem pohuj par so latviju .. a lv krievus pashi kurinat jo baazat savus degunus kur jums pilnigi neprasa ... iemacaties dzivot priecaties par savu dziivi ... dzivojet dzemdejet bernus .. veidojet vsm kko .. savadak visa jusu dzive buus 0 !
 • Bella Mella

  Bella Mella

  Rīgas krievu agresīvā dala samērā drīz aizies viņsaulē un gaiss kļūs svaigs

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!