Šogad reģistrētas jau 679 velosipēdu zādzības

Komentāri
Šogad reģistrētas jau 679 velosipēdu zādzības
FOTO: LETA

Sākoties sezonai, šogad velosipēdus zog vairāk nekā pagājušajā gadā. Pirmajā pusgadā jau ir reģistrētas 679 zādzības.

Nozagtos divriteņus atrast nav viegli. Taču nereti policija sastopas ar citu problēmu. Atsavinot aizdomās turētām personām iespējami zagtu velosipēdu, policijai četru mēnešu laikā jāmēģina atrast tā īpašnieks.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Un, ja saimnieku neizdodas atrast, nozagto velosipēdu policija spiesta atdot atpakaļ zaglim.

Valsts policijas pārstāvji norāda, ka pārsvarā zog to, ko viegli nozagt. Tāpēc velosipēdu īpašniekiem iesaka tos reģistrēt CSDD datubāzē.

Kā arī atstāt pieslēgtu, vēlams ar metāliskiem saslēdzējiem, kurus nevar pārkniebt. Pēdējā laikā arī parādījās arī jauna tendence: tāpat kā automašīnas, dārgus riteņus zog, lai pārdotu to detaļas.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl