Šogad nav pieprasījuma pēc dārgām Jaunā gada svinībām

Komentāri

Jautra kompānija, izmaksas un salūta skatu laukums, tās ir galvenās lietas, kas daudziem nosaka, kur un kā pavadīt Vecgada vakaru.

Lai arī šogad Jaungada svinības iekrīt sestdienā un svētdienā, bet pirmdien jau atkal darba diena, šogad Rīgā svinēšanas iespējām ir daudz piedāvājumu. Tiesa, pašu svinētāju daudzums gan nav mainījies un tāpēc dažus pasākumus to rīkotājiem nācies arī atcelt.

Ekrānuzņēmumi

Galvenokārt cilvēkus saista iespējas redzēt pusnakts salūtu. Rīgā tās ir vietas Daugavmalā vai pat uz Daugavas.

Pasākuma vadītāji runās latviešu, krievu un angļu valodā, jo esot gaidāms, ka liela daļa no viesiem būs ārvalstu tūristi.

Uz kuģīša svinības vienai personai maksās vien 60 eiro. Taču šā gada divas ekskluzīvākās jaunā gada sagaidīšanas vietas bija iecerēts rīkot Nacionālās bibliotēkas 11. stāvā un viesnīcā Radisson Blu Daugava. Tur vienai personai dalības maksa svārstījās no 600 līdz 1000 eiro, taču pasākuma rīkotājiem jāatzīst, ka tādas summas svinētāji nav gribējuši maksāt.

Šogad ir liels svinēšanas vietu piedāvājums, tāpēc bibliotēkas un Radison Daugava rīkotāji palikuši pie jau ierastās svinību vietas Saules akmenī. Tur biļetes cena svārstās 250 līdz 275 eiro un jau gandrīz visas biļetes izpārdotas.

Savukārt tie, kuri ir gatavi līdz salūtam nedaudz paiet ar kājām, sagaidīs jauno gadu tālāk no krastmalas, kur arī cenas ir daudz pieticīgākas, mērāmas vien desmitos eiro.

Taču tas nenozīmē, ka jautrības būs mazāk. Klubā “Sapņi un kokteiļi” jau septīto gadu tiek rīkotas jaungada svinības, šogad atnākušos priecēs grupa Eolika. Apmeklētāju interese ir liela, taču daļa vēl nevarot izvēlēties, kurā vietā ļauties svinībām.

Daudzi svinētāji klubos ierodas pēc pusnakts, tāpēc par cilvēku trūkumu gadumijā klubu un bāru saimnieki neuztraucas. Galvenais, lai salūts skaļš un košs.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl