Komentāri
Šogad par nelikumīgu Latvijas robežas šķērsošanu aizturēti 423 nelegālie imigranti
FOTO: LETA

Naktī no 8. uz 9. novembri robežsargi Ludzas novadā aizturēja 10 Vjetnamas pilsoņus, kuri nelikumīgi bija šķērsojuši Latvijas-Krievijas robežu un 1 personu pārvietotāju, Krievijas pilsoni.

Vjetnamas pilsoņi izmitināti Aizturēto ārzemnieku izmitināšanas centrā Daugavpils, savukārt Krievijas pilsonis ievietots Valsts policijas Īslaicīgas aizturēšanas vietā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kopš gada sākuma šī ir 66. personu grupa, kura aizturēta par Latvijas-Krievijas vai Latvijas-Baltkrievijas valsts robežas nelikumīgu šķērsošanu.

Kopumā šogad par “zaļās” robežas nelikumīgu šķērsošanu aizturēti 423 trešo valstu piederīgie – 297 Vjetnamas, 44 Krievijas, 30 Afganistānas, 25 Indijas, 11 Nepālas, 5 Pakistānas, 3 Baltkrievijas, 3 Bangladešas, 2 Ukrainas, 1 Armēnijas, 1 Kazahstānas un 1 Ķīnas Tautas Republikas pilsonis, un 49 personu pārvietotāji, no tiem 35 Krievijas, 6 Igaunijas, 3, Latvijas, 2 Ukrainas, 1 Lietuvas, 1 Tadžikistānas un 1 Moldovas pilsonis, savukārt pērn visa gada garumā aizturēti 463 trešo valstu piederīgie, tostarp 309 Vjetnamas, 70 Irākas, 30 Afganistānas un 25 Krievijas Federācijas pilsoņi.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl