Komentāri

Traģisks negadījums šorīt noticis netālu no Mangaļu dzelzceļa stacijas Rīgā. Pagaidām neskaidros apstākļos zem vilciena pakļuvis 47 gadus vecs Latvijas dzelzceļa darbinieks. Tas papildina darba negadījumu melno statisku – šogad vien darbavietās miruši jau 16 cilvēki.

Oficiālā informācija ir visai skopa. Negadījums noticis ap sešiem rītā, kad zem vilciena pakļuvis LDZ Cargo darbinieks.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Notikuma vietā nekavējoties ieradusies policija. Lai varētu savākt pierādījumus, apturēta dzelzceļa satiksme, kas kavējusies aptuveni 45 minūtes, izsaucot pamatīgu neapmierinātību pasažieru vidū.

Pāris stundas pēc notikušā Mangaļu apkārtnē nekas par traģēdiju neliecināja, acīmredzot tā notikusi uzņēmuma teritorijā.

Taču, kā novēroja TV3 Ziņas, apkārtējie iedzīvotāji sliedes šķērso visai bravūrīgi, pārlieku nesatraucoties par savu dzīvību. Policijā skaidro, ka sabrauktais LDZ darbinieks bijis gana pieredzējis un uzņēmumā strādājis jau labu laiku.

Likumsargi skaidro, ka šajā apvidū šis bijis pirmais traģiskais nelaimes gadījums, kad zem vilciena pakļūst pats dzelzceļnieks. Tomēr nelaimes gadījumi ar parastajiem cilvēkiem uz dzelzceļa neesot nekas neparasts, zem sliedēm mēdz mesties arī pašnāvnieki.

Notikuma vietā šodien strādāja Valsts darba inspekcijas eksperti, kuru verdikts par notikušā apstākļiem arī būs izšķirošs, lai saprastu, kas tieši nelaimes gadījumā ir vainīgs – pats upuris vai kāds no viņa kolēģiem.

Valsts darba inspekcija atklāj nepatīkamu tendenci – šogad darbavietās bijuši 53 smagi nelaimes gadījumi, bojā gājuši jau 16 cilvēki, pērn šajā pašā laika posmā bija 11 upuru. Starp bīstamākajām nozarēm pirmajā vietā ierindojas būvniecība.

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl