Šodien sola siltu laiku; nākamnedēļ daudz nokrišņu un, iespējams, arī sniegs

0 Komentāru
Šodien sola siltu laiku; nākamnedēļ daudz nokrišņu un, iespējams, arī sniegs
()

Šodien Latvijā gaidāms silts laiks, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra prognozes. Latvijā būs mainīgs mākoņu daudzums, bez ievērojamiem nokrišņiem.

Pūtīs lēns vējš ar ātrumu 2-5 metri sekundē. Maksimālā gaisa temperatūra šodien sasniegs +13, +17 grādu.
Rīgā gaisa temperatūra paaugstināsies līdz +16 grādiem. Vēl šodien lietus Latvijā nav gaidāms, bet jau vakarā un naktī uz svētdienu nokrišņu zona no dienvidrietumiem sasniegs Latviju, tāpēc ir gaidāms ilgstošs lietus ar lielu nokrišņu daudzumu.

Nākamajā nedēļā daudz nokrišņu
Nākamajā nedēļā sinoptiķi prognozē lietu teju katru dienu un atsevišķos rajonos gaidāms stiprs lietus, bet jau uz nedēļas nogali laiks nedaudz uzlabosies, vēsta Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs.

Lai gan izskanējis, ka nākamajā nedēļā Latvijā varētu uzsnigt pirmais sniegs, tāda varbūtība esot ļoti maza. Latvijā Baltijas jūras ūdeņi neļaus gaisa temperatūrai pazemināties tik ļoti, lai nokrišņi, sasniedzot zemes virsmu, jau nebūtu izkusuši. Ja snigšana tiks novērota, tā būs īslaicīga, jo brīvdienās Latvijā atkal ieplūdīs siltākas gaisa masas.

Nākamajā nedēļā laika apstākļi būs nokrišņiem bagāti. Pirmdiena vēl būs bez lietus, bet otrdien atkal Latviju šķērsos plaša nokrišņu zona, kas nesīs ilgstošu lietu. Trešdien līs mazāk, bet ceturtdien ievērojami vairāk.

Sals naktīs joprojām nav gaidāms, dienas laikā gaisa temperatūra būs plus 10, plus 15 grādu robežās, brīvdienās vēl par 2-3 grādiem siltāks laiks. Izņēmums būs piektdiena, kad ziemeļu vēja ietekmē nebūs siltāks par plus 5, plus 10 grādiem.

0 Komentāru