Šodien sola ilgstošu lietu

Komentāri
Šodien sola ilgstošu lietu
()

Šodien līdz plkst. 21.00 vietām, galvenokārt rietumu un centrālajos rajonos, ilgstoši līs, norāda Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrā.

Nokrišņu daudzums sasniegs 15 līdz 22 milimetrus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā aģentūrai LETA pastāstīja centrā, kopumā, salīdzinot ar maksimumu, ūdens līmenis upēs ir samazinājies, tomēr lietus samazinājumu ir bremzējis. Pašlaik Ogres upē pie Lielpačiem ūdens līmenis ir 1,54 metri, salīdzinot ar ūdens līmeni virs trim metriem iepriekš.

Jau ziņots, ka ilgstošo lietavu dēļ mājas applūdušas Salaspils pagastā un Ogrē. Hidrologi jau prognozēja, ka nākamnedēļ atkal atsāksies straujāka ūdens līmeņa celšanās. Tuvākajās dienās ūdens līmenis paaugstināsies vairākās upēs, tostarp Daugavā, Aiviekstē un Gaujas lejtecē. Ūdens līmeņa paaugstināšanās iespējama arī Vidzemes augstienes dienvidu daļas mazo upju lejtecēs. Pārējās upēs līmenis kritīsies.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl