Gaidāma silta nedēļa

Komentāri
Gaidāma silta nedēļa
Foto avots: Flickr

Šonedēļ silts laiks gaidāms visā Latvijā, un nedēļas otrajā pusē gaisa temperatūra vietām varētu pārsniegt +30 grādu pēc Celsija atzīmi, ziņo Latvijas vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs (LVĢMC).

Paredzams, ka gaisa temperatūra sasniegs līdz +23 – +28 grādus pēc Celsija. Galvaspilsētā gaiss iesils līdz +27 grādiem pēc Celsija skalas.

Pirmdien pūtīs lēns vai mērens ziemeļu, ziemeļaustrumu vējš, kas brāzmās pastiprināsies līdz ātrumam 13 metri sekundē.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl