Šodien Latvijā labots 104 gadus sens siltuma rekords

Komentāri
Šodien Latvijā labots 104 gadus sens siltuma rekords
FOTO: LETA

Svētdien pārspēts 1913. gadā reģistrētais 2. aprīļa siltuma rekords Latvijas teritorijā, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra dati.

Trijos pēcpusdienā gaisa temperatūra Daugavpils novērojumu stacijā bija +19,3 grādi. Līdzšinējais 2. aprīļa rekords Latvijas teritorijā bija +18,5 grādi tālajā 1913. gadā Rīgā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Valsts lielākajā daļā gaisa temperatūra svētdienas pēcpusdienā pakāpusies līdz +15…+19 grādiem. Vēsāk ir piekrastē, kur vietām nav kļuvis siltāk par +10 grādiem.

Rīgas centrā gaiss sasilis līdz nepilniem +18 grādiem; iepriekšējo reizi tik silts laiks galvaspilsētā bija pērnā gada septembrī.

Svētdien Lietuvā gaisa temperatūra paaugstinājusies līdz pat +23 grādiem.

Jau ziņots, ka sestdien Latvijā tika pārspēts 1. aprīļa nacionālais siltuma rekords, – jaunais rekords ir +19,1 grāds Stendē. Savukārt pirmdien ieplūdīs vēsāks gaiss no ziemeļiem un viskrasāk – par 12 grādiem – gaisa temperatūra pazemināsies Rīgā, prognozē sinoptiķi.

Laika ziņas

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl