Foto un video reportāža: IKEA veikala Latvijā atklāšana

2 komentāri
Foto un video reportāža: IKEA veikala Latvijā atklāšana
Foto: Oksana Džadana/f64

Ceturtdien atklāts Zviedrijas mājokļu labiekārtošanas preču kompānijas “IKEA” veikals Latvijā – Biķeru ielā 2, Dreiliņos, Stopiņu novadā.

IKEA atklāšanas ceremonijā tradicionālās lentītes vietā tika pārzāģēts bērza baļķis. Savukārt pie veikala pulcējās vairāk nekā 300 cilvēku, gaidot brīdi, kad atvērsies veikala durvis.

“IKEA” Latvijas veikalā ir pieejamas vairāk nekā 8000 preces mājokļa iekārtošanai.

“IKEA” iepirkšanās sākas otrā stāva ekspozīciju zālē, kurā piedāvās mēbeļu un to risinājumus vairāk nekā 50 telpu iekārtojumos. Pēc ekspozīciju zāles seko tirdzniecības zāle, kurā atrodas vairums interjera priekšmetu, savukārt kā beidzamā ir pašapkalpošanās zāle, kurā pircējs izvēlas noskatīto preci un to iegādājas.

IKEA veikala atklāšana

Pie veikala izejas apmeklētāji varēs iegriezties “IKEA” bistro. Tāpat būs pieejama rotaļu istaba bērniem no trīs līdz septiņiem gadiem.

Rīgas “IKEA” veikala platība ir 34 500 kvadrātmetru, bet veikala teritorija kopumā aizņem 10 hektārus.”IKEA” veikalā darbosies arī “IKEA” restorāns ar 450 sēdvietām, kā arī bistro un Zviedrijas pārtikas preču veikals.

Kopējie līdzšinējie ieguldījumi “IKEA” veikala izveidē Latvijā ir vairāk nekā 50 miljoni eiro.

“IKEA” franšīzes ņēmējs Latvijā ir SIA “Paul Mason Properties”, kura īpašniekam pieder arī IKEA veikals Lietuvā un Islandē.

Kompānija “IKEA” izveidota 1943. gadā. Pašlaik 50 pasaules valstīs darbojas 410 “IKEA” veikalu.
2 komentāri