Šodien apgrozībā nonāks jaunā 50 eiro banknote

Komentāri
Šodien apgrozībā nonāks jaunā 50 eiro banknote
LETA

Šodien apgrozībā nonāks jaunā 50 eiro banknote. Tā ir ceturtā Eiropas sērijas banknote, kurai ir uzlabots dizains un drošība.

Iepriekš izdotas arī piecu, desmit un divdesmit nominālu banknotes, kas pakāpeniski parādījās apgrozībā jau no 2013. gada.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Līdzīgi arī jaunā 50 eiro banknote ar komercbanku un inkasācijas kompāniju gādību nomainīs vecās sērijas banknotes, un iedzīvotājiem tās pašiem nav jāmaina. Turklāt pirmās sērijas banknotes saglabās savu vērtību bez laika ierobežojuma.

50 eiro banknote ir visbiežāk izmantotā eiro banknote gan Latvijā, gan eirozonā kopumā. Eirozonā 50 eiro banknotes ir 46% no kopējā banknošu skaita apgrozībā, bet Latvijā – 34%.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl