Soctīklos “cepiens” par vēlmi ierobežot skrejriteņu pārvietošanos līdz gājēju pastaigas ātrumam – 6 km/h

Sociālajos tīklos karstas diskusijas izsaukusi Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) iecere būtiski ierobežot elektrisko skūteru jeb skrejriteņu maksimālo braukšanas ātrumu līdz 6 km/h pa ietvi, lai netraucētu gājējiem.

Atpakaļ uz rakstu

9 komentāri

 • Endijs Endijs

  Endijs Endijs

  Jēga ? Ņemot no nomas man nav jēgas maksāt par to, ja es savus 4-6km/h varu iet par brīvu.😂 Iznīcinās biznesu.
 • Artūrs Brants

  Artūrs Brants

  Vairums velosipēdistu pārvietojas uz 20+km/h un tas nevienam netraucē? Viss atkarīgs no “blīves starp stūri un sēdekli”. Pats mēdzu pārvietoties ar skrejriteni un ļoti labi apzinos, ka pie ēku durvīm, stūriem vai citām vietām, kur nav laba pārredzamība, nepieciešams piebremzēt, gājējiem virsū neskrienu un viss ir kārtībā. Uzskatu, ka ar atsevišķiem papildinājumiem uz skrejriteņiem varētu mierīgi attiecināt velosipēdiem paredzētos noteikumus. 6 km/h tiešām padara šo pārvietošanās līdzekli praktiski bezjēdzīgu. Esam taču saprātīgi un nenogalinām ideju, kura nāk par labu videi un atvieglo pārvietošanos pilsētā.
 • Austris Sebris
  • Dāvis Veikšāns

   Dāvis Veikšāns

   Austris Sebris pa ielu braucot gājeji netraucē 😂😂
 • MS

  MS

  Vai tad pa velo celiņiem arī nedrīkstēs?Ja labi prot braukt,es domāju,ka varētu gan ātrāk pārvietoties citādāk jau nav jēgas elektro skrejritenim.Veikalā,iespējams,bija paņēmis,lai nenozog.
 • Klāvs Ašmanis

  Klāvs Ašmanis

  Nav ko cepties! Čaļi pa ietvēm mauc ar 40kmh un jau ar ķiverēm! Kad notrieks viens tāds bērnus būs jau par vēlu! ko tad teiksim? ari bus slikti 6kmh?
 • Daiga Valtere

  Daiga Valtere

  Mjā. Tad kas pa skrejriteni. A skrituļslidas drīkst?
  • Mārtiņš Puķe

   Mārtiņš Puķe

   Daiga Valtere kamēr nav teikts citādāk tikmēr drīkst!
  • Agnese Sevastjanova

   Agnese Sevastjanova

   Mārtiņš Puķe Tā jau ir visatļautība. Šodien redzēju, kā mazpilsētas veikaliņā, kurā jau tā ir šaurība, viens tāds "gudrinieks" ar skrejriteni centās izbraukt. Varat minēt, kas no tā beigās sanāca. Ja prāta nav, ar karoti galvā neieliesi. Nekādi noteikumi tur nepalīdzēs.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!