Soctīklos ažiotāžu izraisa Šlesera sarunas ar politiķiem un mediju pārstāvjiem

Bijušais politiķis Ainārs Šlesers, ar viņu saistītajos uzņēmumos ilgstoši strādājošais Jānis Maršāns, kurš formāli izdod arī laikrakstu “Dienas Bizness”, tā komentētājs Sandris Točs un partijas “Saskaņa” tieslietu ministra amata kandidāts Guntars Grīnvalds regulāri tiekas viesnīcā Rīgas centrā, vēsta portāls “Tvnet”.

Atpakaļ uz rakstu

8 komentāri

 • Uldis Kims

  Uldis Kims

  Artusiņš gatavs pat velnam dvēseli pārdot,lai tikai tiktu saeimā.
 • Biruta

  Biruta

  Nu letiņi, turieties.Busim vel dziļakā bedre.Vai tiešam tie vel nav pieedušies.Vajadzes valsti veit visu nozaru nacionalizāciju.Un tad bus kartiba.Tikai nav kas.to uzsāk un kas ies priekšgalā.Ceru uz Bordānu.
 • Kaspars

  Kaspars

  Artûrss vai tiesàm esi saistîts ar Šleseru par to RÎB VISA LATVIJA???
  • ANDRIS G R I N F E L D S

   ANDRIS G R I N F E L D S

   Tās ir pirms vēlēšanu spekulācijas! A. Šlesers stipri par vēlu sāk atbalstīt A. Kaimiņu, tas norāda, ka pirms vēlēšanām Dienas bizness spekulē, ka atbalsta KPV LV partijas A. Kaimiņa ieceres spekulējot uz to ka mēdiji baumos, ka A. Kaimiņš atbalsta A. Šlesera ieceres, un pats Artuss Kaimiņš ir marionete lai šķeltu vēlētājus nost no KPV LV partijas pirms vēlēšanām! tas ir dezinformācijas teātris, jo vecie vēži politikā baidās, ka A.Kaimiņš uzvaras gadījumā izmetīs no politikas mantrausīgos deputātus, no siltiem amatiem kurā var nevienam nezinot sazagties cik vien tīk lai tauta tikai maksātu nodokļus līdz pašam uz ielas jālūdz lai kaut pāris eiro saziedo lai izdzīvotu! Neņemiet pierē, ko A.Šlesers, un dienas bizness spekulē, ka it kā ir uz vienu roku, ar A. Kaimiņu jo šī viltus ziņa spēlē lielu lomu tieši pirms vēlēšanām! Ja neticat nevienam vārdam tad ejiet youtube.com un Facebook sameklējiet video ierakstus kur pats Artuss Kaimiņš, Aldis Gobzems, Andris Kivičs pastāsta, kas patiesībā notiek, ar dezinformācijas skandālu pirms vēlēšanām! Facebook sekojiet to personu profilos tiešajā intervijā uzdodiet sev interējušos jautājumus! KPV LV partijas mājaslapa, lai iepazītos, ar partijas plāniem, un reformām politikā www.kampiedervalsts.com Paldies par uzmanība lai jums jauka diena! KPV LV partijas atbalstitājs A. Greenfeld
 • Antra Kordoviča

  Antra Kordoviča

  Kõrtējõis feiks, lõi põrmõiņõs LV neiestõtos.Domõts nõivõjiem lõi viss põliek kõ ir.Un jõ jõu tõ ,tõd õr ko sliktõks ir Šlesrs põr võldošõjiem miljõrdu õfēru izkrõpējiem.Tuftõ...
 • Fart uss

  Fart uss

  Nu re, kārtējais pierādījums, ka KPV.LV ir Šlesera partija, par ko Gobzems ar siekalām pa gaisu bļāva, ka nē. Bet tagad kā bruņurupucis galvu ierāvis un pazudis.
 • bogs

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!