Soctīklos ažiotāžu izraisa Šlesera sarunas ar politiķiem un mediju pārstāvjiem

8 komentāri
Soctīklos ažiotāžu izraisa Šlesera sarunas ar politiķiem un mediju pārstāvjiem
Foto: Edijs Pālens, LETA

Bijušais politiķis Ainārs Šlesers, ar viņu saistītajos uzņēmumos ilgstoši strādājošais Jānis Maršāns, kurš formāli izdod arī laikrakstu “Dienas Bizness”, tā komentētājs Sandris Točs un partijas “Saskaņa” tieslietu ministra amata kandidāts Guntars Grīnvalds regulāri tiekas viesnīcā Rīgas centrā, vēsta portāls “Tvnet”.

Kā sadarbībā ar portālu izpētījis Baltijas Pētnieciskās žurnālistikas centrs “Re:Baltica”, četrotne piektdien kopā dzērusi kafiju viesnīcā “Radisson Blu Hotel Latvija”.

Maršāns žurnālistiem skaidrojis, ka Šlesers ir viņa bērna krusttēvs, tāpēc viņi tiekoties regulāri un runājot par visu ko. Tikmēr Točs, Šlesers un Grīnvalds uz jautājumiem atbildēt atteikušies.

Žurnālisti novērojuši, ka visi, izņemot Šleseru, šajā pašā vietā satikušies arī pirmdien un šādas tikšanās notiekot regulāri. Jāpiebilst, ka saskaņā pēdējās nedēļās sociālajos tīklos plaši izskan apgalvojumi, ka ar Šleseru saistītā avīze “Dienas Bizness” izteikti atbalsta partijas “Saskaņa” un “KPV LV” un diskreditē konkurējošās liberālās partijas un politiķus.

8 komentāri