Sociālo tīklu lietotāji sasparojušies, lai glābtu Dzintaru! Izplatās aicinājums palīdzēt uzņēmumam, pērkot preces

7 komentāri
Sociālo tīklu lietotāji sasparojušies, lai glābtu Dzintaru! Izplatās aicinājums palīdzēt uzņēmumam, pērkot preces
Foto avots: Vija Kilboka/Facebook

Latvijas kosmētikas ražotājam Dzintaram nonākot finanšu grūtībās, sociālajā tīklā Facebook parādījies aicinājums Latvijas iedzīvotājiem iegādāties kaut ko no šī ražotāja, tādējādi palīdzot pārvarēt finanšu izaicinājumu.

“Mēs itin viegli varam palīdzēt “Dzintaram” pārvarēt politisko notikumu radītās grūtības! Šie ir mani šīs dienas pirkumi, un man vēl ir lieli plāni Ziemassvētku dāvanu sakarā. “Dzintaram” ir tik daudz labu un ikdienā noderīgu ražojumu, ka tie daži miljoni nodokļu parādos tāds nieks vien ir, ja mēs katrs nopirksim kaut vai kādu nieku par dažiem eiro! Palīdzam savējiem! Lūdzu, dalieties ar šo aicinājumu!” aicina viena no Apgāda Zvaigzne ABC īpašniecēm un valdes priekšsēdētāja Vija Kilboka.

Foto: Dzintara produkcija


14 stundu laikā kopš ieraksta publicēšanas Facebook, tas “šērots” jau teju trīs tūkstošus reizi, kā arī izpelnījies 1,2 tūkstošus “patīk”.

Kosmētikas ražotājs Dzintars nonācis finanšu grūtībās

Jau ziņojām, – Rīgas pilsētas Zemgales priekšpilsētas tiesa kosmētikas ražotājam a/s Dzintars pirmdien ierosinājusi tiesiskās aizsardzības procesa lietu.

Dzintars pagājušajā gadā strādājis ar gandrīz sešu miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 7% mazāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas zaudējumi palielinājās par 76% – līdz vairāk nekā divarpus miljoniem eiro.Uzņēmumam izveidojies arī 3,2 miljonus eiro liels nodokļu parāds. Uzņēmumā atzīst, ka tas vēlas turpināt saimniecisko darbību un cer izvairīties no maksātnespējas.Akciju sabiedrība Dzintars skaidro, ka uzņēmumam šobrīd nepieciešama atelpa, lai varētu palielināt ražošanas apjomu.