Šobrīd ir pieejamas vairāk nekā 12 300 brīvās darbavietas

3 komentāri
Šobrīd ir pieejamas vairāk nekā 12 300 brīvās darbavietas
FOTO: LETA

Šā gada astoņos mēnešos Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) bija reģistrēta 34 731 darba devēju pieteiktā brīvā darbavieta, no tām 23 175 vakances darba devēji bija pieteikuši NVA filiālēs, bet 11 556 publicējuši NVA CV un vakanču portālā. Šobrīd darba meklētājiem ir pieejamas vairāk nekā 12 300 brīvās darbavietas.

Vispieprasītākie šogad ir speciālisti darbam apstrādes rūpniecībā, vairumtirdzniecībā un mazumtirdzniecībā, transporta un uzglabāšanas nozarē, izmitināšanas un ēdināšanas pakalpojumu nozarēs, būvniecībā, lauksaimniecībā, mežsaimniecībā un zivsaimniecībā, kā arī informācijas un komunikācijas pakalpojumu nozarē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ar NVA filiāļu starpniecību darba devēji visbiežāk meklē kravas automobiļu vadītājus, pavārus, mazumtirdzniecības veikalu darbiniekus, remontatslēdzniekus, šuvējus, programmētājus, palīgstrādniekus, noliktavas darbiniekus u.c. Ar NVA CV un vakanču portāla starpniecību darbs visbiežāk tiek piedāvāts grāmatvežiem, mazumtirdzniecības darbiniekiem, pārdošanas speciālistiem, noliktavas darbiniekiem, pavāriem, viesmīļiem, apsargiem, noliktavas darbiniekiem, palīgstrādniekiem, būvstrādniekiem.

Reģistrēt vakanci NVA darba devējiem ir ērti un vienkārši. NVA CV un vakanču portālā brīvo darbavietu var nopublicēt jebkurā diennakts laikā, izveidojot savu kontu portāla mājaslapā. Darba sludinājums tiks publicēts vienas darba dienas laikā un uzreiz kļūs pieejams portāla lietotājiem. Tāpat darba devējs portālā var arī pats meklēt sev piemērotākos darbiniekus, jo tur ir publicēti darba meklētāju CV. Šobrīd NVA CV un vakanču portālā pieejami vairāk nekā 52 tūkstoši aktīvu darba meklētāju CV. Darba sludinājumu publicēšana darba devējiem, kā arī CV reģistrēšana darba meklētājiem ir bez maksas!

Darba devēji CV un vakanču portālā sev nepieciešamo darbinieku var meklēt dažādos veidos – atlasot pretendentus pēc darbības jomas, darba pieredzes, izglītības vai CV ievietošanas laika. Savukārt darba meklētāji darba piedāvājumus var aplūkot, sakārtojot tos pēc darbības jomas, konkrēta reģiona (pilsētas), vakanču publicēšanas datuma u.c.

TOP komentāri

 • --
 • Anomins
  0 0 0

  Anomins

  Ja alga bus labas menesi vai nedela rad visi stradas labas algas. Maz algas nevar uzticeties uznemums.lai varetu uzturet Gimenes , est , apgerbs utt Latvija vel nav uzlabojums....
 • ES
  0 0 0

  ES

  Lokālais negativisms ir vienkārši šokējošs-mums pilnīgi viss ir slikti.Bieži lielākie bļāvēji ir neizglītotie jaunieši bez specialitātes, kuriem piedevām nepatīk fiziski smags darbs.Ne velti darbā specialitātēs ir vakances.Protams, es nerunāju par izņēmumiem, galvenokārt cilvēkiem pirmspensijas vecumā, no kuriem atbrīvojas lielākoties komercuzņēmumi un tml.Smagu darbu ,piemēra, laukos neviens negrib darīt.Es apzināti šoreiz nerunāju par algām.Tas uz politiķu sirdsapziņas pamatā visur.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl