Šņabis, smalks konjaks un šampanietis bez akcīzes marķējuma – iedzīvotājus pārsteidz KNAB atradumi pie tūrisma veicinātājiem

4 komentāri
Šņabis, smalks konjaks un šampanietis bez akcīzes marķējuma – iedzīvotājus pārsteidz KNAB atradumi pie tūrisma veicinātājiem
ZANE BITERE, LETA

KNAB izplatītajā foto redzams, ka kratīšanas laikā Rīgas Tūrisma attīstības birojā atrasti iespaidīgi alkohola krājumi.

Kastēs iepakots degvīns “Russkij Standart”, konjaks “Courvoisier” un šampanietis. Sociālo tīklu lietotāji jau pauž pārsteigumu par ierēdņu krājumiem, daudziem tas raisījis smaidu. “”Russkij Standart” ir atbilstoši tam, kas notiek Rīgā,” raksta “Twitter” lietotājs Juris S.

“Jautrākais tas, ka RTAB kratīšanu laikā izņemts pieklājīgs daudzums ar šņabi un konjaku bez akcīzes marķējuma. Man tiešām sāk šķist, ka strādāšana RTAB varētu būt bijusi Wolf of Wallstreet stila ballīte,” “Twitter” raksta žurnālists Kārlis Arājs.

KNAB pārstāve Agita Antonāne apstiprina, ka alkohols patiešām ir bez akcīzes marķējuma:  “Izņemts ievērojams apjoms informācijas, datu nesēji, kā arī akcīzes preces bez akcīzes marķējuma.”

Tas nozīmē, ka grādīgais, iespējams, iegādāts Tax-free zonā, vai arī bijis nelegāli ražots. Procesa virzītājs izdalījis materiālu atbilstoši kompetencei, līdz ar to izņemtais alkohols ir nodots VID apstākļu noskaidrošanai.

TOP komentāri

  • super
  • jērmalnieks
  • Akzīze varai nepastav
    +2 +1 -1

    Akzīze varai nepastav

    Un nav par ko briiniities ,viss kaa uz delnas kops 100saakuma ...kratam atnemam uz 48stundaam iesedinam kaut ar visu ledusskapi un vini to var ....tautai taa nesanaaks ....mums sanaak izlasiit kaa dziivo tie ,...lustiigi .a lai ,man neskauž

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl