3 komentāri
Smukiņš, maziņš – bērniem patika, bet tad sāka par daudz riet – stāsta nodevējģimene

“Ja ticēt suņa nodevējģimenes teiktajam patversmē, tad melnbaltais mazā auguma rējējpuika šā gada agrā pavasarī atrasts Rīgā, pie Bauskas ielas apļa, netālu no pagrieziena uz Valdlaučiem un, nemēģinot atrast saimnieku, paturēts sev, jo smukiņš, maziņš, bērniem patika…” raksta Dzīvnieku patversmes Labās mājas Julgā pārstāvji.

“Iedzīvojoties šunelis atklājies kā ļoti rējīgs un arī reizēm rūcelīgs pret bērniem, tāpēc no viņa bija jātiek vaļā. Vienīgais, kuram sākās asaru plūdi saprotot, ka suņuks tiks atstāts patversmē, bija šīs ģimenes mazais puika…” raksta patversmes darbinieki.

Patversmē novērots, ka Doriss, ja ko vēlas, tad tiešām savu cenšas panākt, uzstājīgi prasot, proti, rejot, bet agresijas gan nekādas. Šis suns būs piemērots aktīviem ļaudīm, kas suni labprāt arī paskolos. Tāpat Doriss pimērots tikai dzīvošanai iekštelpās.

Ja vēlies Dorisu saukt par savu suņuku, sazinies ar patversmi pa tālruni – 26617636 vai brauc ciemos (patversmes darba laikā no 10 līdz 18; pirmdienās patversme apmeklētājiem slēgta).

FOTO!

TOP komentāri

  • Daina
    +3 +3 0

    Daina

    Tos cilvekus izmest dzivnieku vieta,mans suns vsp bernus neieredzeja,par cik bija mocits,piedzima man meita pat doma nebija ka suni patversme liksu,pamazam, sadraudzejas,protams reizem ir kad mantu kadu suns sakoz bebis raj,bet visadi citadi problemu nav,satiek loti labi. Reizem cilvekus vajag piesiet badinat ka sunus lai sak saprast ar trullajam smadzenem kas ir dziviba un jebkura dziva butne ir svariga, man suns bija mocits , daleji badinats,bija loti gruti bet pat domas nav kadreiz atstat kkur,badinat u.c.
  • Zita

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl