Smēķētājus un tabakas ražotājus drīzumā gaida jauni ierobežojumi

Komentāri
Smēķētājus un tabakas ražotājus drīzumā gaida jauni ierobežojumi
FOTO: LETA

Smēķētājus un tabakas ražotājus drīzumā gaida jauni ierobežojumi. Šodien par tiem galavārdu teiks Saeima.

Ja tiks apstiprināts Saeimas komisijas virzītais variants, izmaiņas stāsies spēkā jau 20. maijā, taču tās nebūs tik radikālas, kā sākotnēji bija iecerējusi Veselības ministrija un atsevišķi deputāti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Saskaņā ar tām būs liegts smēķēt valsts un pašvaldību iestāžu īpašumā esošajos transportlīdzekļos, kā arī grūtnieces klātbūtnē.

Paredzētas arī jaunas prasības brīdinājumiem, kas tiek izvietotas uz iepakojuma.

Taču no vairākiem priekšlikumiem komisija atteicās, tostarp tika nolemts likumā nenoteikt liegumu smēķēt grūtniecēm, kā arī privātajās automašīnās.

Iespējams, aizliegums smēķēt autovadīšanas laikā tiks noteikts citā likumā. Komisija arī rosina pagaidām likumā nenoteikt aizliegumu tabakas izstrādājumus veikalā izvietot redzamā vietā, pircējiem tā vietā piedāvājot tikai cenu lapu.

Šīs izmaiņas vēl jāsaskaņo ar Eiropas Komisiju.

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl