Komentāri

Igaunija kļuvusi par pēdējo cerību vairākiem Latvijas iedzīvotājiem. Tartu klīnikā atrodas arī smagi slimā Baiba Barone, kura gaida aknu transplantāciju. Arī viņai naudu operācijai saziedoja līdzcilvēki.

Baiba ir pirmā rindā uz operāciju, un kā TV3 Ziņām pastāstīja viņas mamma, pirms nedēļas Baiba jau bijusi sagatavota operācijai. Taču izrādījies, ka donora aknas jaunajai sievietei neder.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Baibas tuvinieki joprojām ir arī neziņā, vai Latvija apmaksās viņas uzturēšanos Tartu klīnikā pirms operācijas. Arī šīs izmaksas mērāmas vairākos desmitos tūkstošu eiro. Nacionālais veselības dienests izrādījis neapmierinātību, ka Baiba uz Igauniju aizvesta pāragri.

Baibas mamma cer, ka Latvija apmaksās vismaz to ārstēšanās izdevumus, kādi būtu bijuši paliekot Rīgā, Stradiņa slimnīcā. Savukārt, Nacionālais veselības dienests komentārus par konkrētiem pacientiem medijiem nesniedz, pamatojoties uz personas datu aizsardzību.

Video

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl